Polskie Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich, Karlsruhe logo

Oficjalne Przedstawicielstwo
Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

Targi w Niemczech loga

W dniach od 30 marca do 1 kwietnia 2023 roku targi TecStyle Visions w Stuttgarcie odwiedziło blisko 12 000 osób z branży tekstylnej i pokrewnych. Tym samym wydarzenie potwierdziło swoją pozycję jako wiodące targi dla sektora zdobienia tkanin i odzieży promocyjnej w Europie.

EXPO 4.0, trio targowe składające się z TecStyle Visions, wetec i GiveADays, po trzyletniej przerwie odbyły się ponownie na przełomie marca i kwietnia 2023 roku. 303 wystawców z 23 krajów zaprezentowało swoje produkty i usługi związane z reklamą haptyczną i wizualną na powierzchni ponad 30.000 metrów kwadratowych.  W szczególności prezentowane były innowacje i trendy w zakresie procesów druku, haftu i tekstyliów.

Impreza targowa TecStyle Visions wyraźnie pokazała swój status wiodących europejskich targów dekoracji i promocji tekstyliów. Do hale targowo-wystawienniczych w Stuttgarcie przybyło około 12.000 zwiedzających z 46 krajów. Tegoroczna edycja targów była zatem na tym samym poziomie, co poprzednia impreza w 2020 roku. W szczególności należy podkreślić wzrost liczby gości z odległości ponad 300 kilometrów, którzy odwiedzili Stuttgart. Również poziom zadowolenia z tegorocznej edycji imprezy targowej pośród gości wzrósł jeszcze bardziej.

W tegorocznej edycji, w 2023, w EXPO 4.0 uczestniczyło 11 firm z Polski.

„Cieszymy się, że EXPO 4.0 cieszy się tak dużym zaufaniem w branży, a wystawcy i zwiedzający pozostali nam wierni. To podkreśla znaczenie wspólnej platformy dla trzech targów TecStyle Visions, wetec i GiveADays. Osiągnęliśmy pierwszorzędne wyniki pomimo niepewności w ciągu ostatnich trzech lat. Będziemy nadal koncentrować się na ustanowieniu EXPO 4.0 jako miejsca spotkań branży w silnej lokalizacji Stuttgartu i systematycznym wzmacnianiu naszej koncepcji” – powiedział Sebastian Schmid, wiceprezes spółki Targi Stuttgart, podsumowując zadowalające wyniki.

TecStyle Fashion Show odzież promocyjna, robocza, moda korporacyjna | zdjęcie Landesmesse Stuttgart GmbH

Targom TecStyle Visions towarzyszył różnorodny program towarzyszący

Program TecStyle Visions został wzbogacony o dodatkowe wydarzenia towarzyszące: w strefie TecCheck wszystko kręciło się w tym roku wokół innowacyjnego projektowania haftów zgodnie z mottem „Pimp your logo” („Odpicuj swoje logo”). Eksperci pokazali, jak dzięki technice i materiałom można przekształcić haftowane logo w ekskluzywny, przyciągający wzrok i niepowtarzalny wizerunek firmy lub marki.

Kolejną atrakcją był ponownie pokaz mody TecStyle. Zaprezentowano tam barwny świat odzieży promocyjnej, odzieży roboczej i mody korporacyjnej. Znane międzynarodowe firmy cztery razy dziennie prezentowały trendy mody swoich marek tekstylnych. Strefa wystawiennicza fair.eco.bio ponownie skupiła się na temacie zrównoważonego rozwoju. Zwiedzający mogli uzyskać szczegółowe informacje na temat sprawiedliwego handlu, zrównoważonych produktów i ekologicznych procesów produkcyjnych, a także wydrukować własną ekologiczną koszulkę.

Dopełnieniem urozmaiconego programu było forum techniczne TecStyle Visions. Odwiedzający targi uzyskali tam cenne wskazówki dotyczące dekoracji tekstyliów, przykłady najlepszych praktyk oraz ciekawe informacje wewnętrzne dotyczące aktualnych wydarzeń w branży.

Kolejna edycja targów TecStyle Visions odbędzie się w ponownie podczas połączenia 3 imprez wystawienniczych w ramach EXPO 4.0, wraz z targami wetec i GiveADays, w dniach od 13 do 15 lutego 2025 roku.

Szczegółowe informacje dla wystawców i odwiedzających z Polski są dostępne w Oficjalnym Przedstawicielstwie Targów Stuttgarckich w Polsce.

Zdjęcia: Landesmesse Stuttgart GmbH Ⓒ

Fair Support & Service
Oficjalne Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

ul. Gibalskiego 21, 01-190 Warszawa
tel: +48 22 620 71 98, tel: +48 22 620 72 98, fax: +48 22 245 43 42
biuro()eurotargi.com

Podziel się informacją!