Polskie Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich, Karlsruhe logo
Oficjalne Przedstawicielstwo
Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

INTERNORGA | Międzynarodowe Targi Hotelarstwa, Gastronomii, Żywienia Zbiorowego, Piekarnictwa i Cukiernictwa

8 marca, 2024 - do - 12 marca, 2024

Targi Internorga

Targi branży HoReCa INTERNORGA Hamburg

Międzynarodowe Targi Hotelarstwa, Gastronomii, Żywienia Zbiorowego, Piekarstwa i Cukiernictwa INTERNORGA to najstarsza (od 1921 roku) i największa w Europie oraz jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez wystawienniczych branży hotelarskiej i gastronomicznej na świecie.

Wydarzenie branży HoReCa

Targi INTERNORGA to ponad 1000 wystawców, w tym firmy z Polski, które odwiedza blisko 100 000 zwiedzających z całego świata. Targi cieszą si e wysokim uznaniem pośród wystawców – ci chwalą szczególnie najwyższą fachowość zwiedzających, jak i odwiedzających zadowolonych z bogatej oferty pełnej innowacyjnych rozwiązań prezentowanej przez wystawców.

Targi hotelarstwa i gastronomii

Targi INTERNORGA to od lat centrum spotkań dla branży hotelarskiej, które łączy hotelarzy i restauratorów z wiodącymi dostawcami wyposażenia z całego świata. Dzięki dużej liczbie wystawców i zwiedzających oraz ich najwyższej fachowości (ponad 90% gości to fachowcy z branży) targi dają najlepszą okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami i innowacjami w branży oraz nawiązania dużej liczby kontaktów handlowych.

Targi INTERNORGA stały się również barometrem branży gastronomicznej w Europie. To w czasie tej imprezy, dzięki najwyższej fachowości wystawców oraz korzystnemu marcowemu terminowi tworzą się trendy na nadchodzący sezon, pokazywane są nowatorskie produkty i techniczne innowacje. Wiele firm czeka z premierową prezentacją swoich nowości właśnie na targi INTERNORGA.

Artykuły spożywcze i napoje

Hale A1, A3, A4 i górne piętra hal B1 do B4 są poświęcone najnowszym trendom w dziedzinie żywności i napojów. „Więcej miejsca i więcej różnorodności” – dzięki nowemu, ulepszonemu układowi hal wystawcy i odwiedzający jeszcze łatwiej mogą nawiązywać kontakty biznesowe.

Technologia i wyposażenie kuchni

Większe, nowocześniejsze, lepsze: takie były priorytety przy planowaniu nowego układu hali wystawienniczej. Dotyczy to właśnie w szczególności segmentu techniki kuchennej i wyposażenia kuchni. Hale B6 i B7 zapewniają teraz zwiedzającym większą powierzchnię, na której można zapoznać się z nowymi produktami, usługami i korzyściami płynącymi z inteligentnych i najnowszych rozwiązań kuchennych.

Wyposażenie restauracji i hoteli

Wymagania dotyczące wyposażenia restauracji i hoteli szybko rosną i ulegają zmianom. Targi INTERNORGA to jedna z najważniejszych światowych platform łączących hotelarzy i restauratorów z wiodącymi dostawcami wyposażenia z całego świata. Nowości i innowacje z zakresu wyposażenia hoteli, restauracji, barów i innych punktów żywienia zbiorowego są prezentowane w halach B1 do B4.

Rozwiązania cyfrowe dla hotelarstwa i gastronomii

W nowo utworzonej strefie „Digital” znajdziemy odpwiedź na pytanie: jak efektywnie planować zasoby i tym samym oszczędzać koszty z wykorzystaniem rozwiązań cyfrowych w gastronomii i hotelarstwie. To tuaj znajdziemy rozwiązania od opartych na chmurze systemów kasowych i zarządzania towarem po zautomatyzowane planowanie usług i ofertę self-check-in. Liczni wystawcy zaprezentują swoją ofertę i globalne trendy zastosowań narzędzi cyfrowych w halach A2 i A3 .

Zamów bilety

Skorzystaj z promocyjnych cen dla odwiedzających z Polski.

 • 30 EUR zamiast 38 EUR za bilet 1-dniowy
 • 36 EUR zamiast 49 EUR za bilet 2-dniowy

Telefon:
+48 22 620 72 98

Email:
kuzminska()eurotargi.com

Zakres tematyczny targów:

 • techniki kuchenne i gastronomiczne oraz wyposażenie zaplecza kuchennego
 • żywność i napoje, w tym napoje alkoholowe
 • wyposażenie hoteli i pokoi hotelowych, restauracji, barów, kawiarni, stołówek i punktów żywienia zbiorowego
 • artykuły spożywcze i napoje
 • wyposażenie, maszyny i urządzenia dla piekarń i cukierni,
 • wyposażenie punktów sprzedaży
 • art. piekarsko-cukierniczych
 • organizacja i komunikacja – sprzęt komputerowy i oprogramowanie dla branży systemy rejestrujące i zabezpieczające, systemy rezerwacji hotelowych,
 • wydawnictwa i prasa fachowa

Plan INTERNORGA 2023

plan targów internorga 2023

Koszty stoiska na targach

Napisz do nas. Skontaktujemy się, gdy informacje o kosztach udziału będą dostępne.

Zgłoś firmę na targi

Masz pytania?

Napisz do nas przez formularz

Kontakt
Zgoda na przetwarzanie danych
Podziel się informacją!

Szczegóły

Początek:
8 marca, 2024 o 10:00
Koniec:
12 marca, 2024 o 18:00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.internorga.com/

Organizator

Hamburg Messe und Congress

Miejsce wydarzenia

Tereny Targowe w Hamburgu
Messeplatz 1
Hamburg, 20357 Germany
+ Google Map