Polskie Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich, Karlsruhe logo

Oficjalne Przedstawicielstwo
Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

Targi w Niemczech loga
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

INTERNORGA | Międzynarodowe Targi Hotelarstwa, Gastronomii, Żywienia Zbiorowego, Piekarnictwa i Cukiernictwa

8 marca, 2024 - do - 12 marca, 2024

Targi Internorga

Targi gastronomiczne i hotelarskie INTERNORGA

Międzynarodowe Targi Hotelarstwa, Gastronomii, Żywienia Zbiorowego, Piekarstwa i Cukiernictwa INTERNORGA to najstarsza w Europie i Niemczech impreza wystawiennicza branży hotelarskiej i gastronomicznej. INTERNORGA odbywa się od 1921 roku i należy do najstarszych, największych i najbardziej prestiżowych imprez branżowych sektora HoReCa.

To tu zbierają się specjaliści, właściciele i menadżerzy, producenci i dystrybutorzy. Zakres prezentowanej oferty dla branży gastronomiczno-hotelarskiej jest bardzo szeroki, od produktów spożywczych, oferty dla branży cukierniczej, po różne rozwiązania i wyposażenie hoteli, barów i restauracji.

Międzynarodowe targi dla gastronomii i hotelarstwa

Targi INTERNORGA to ponad 1000 wystawców, w tym firmy z Polski, które odwiedza blisko 80-90 tys. zwiedzających z całego świata. Targi cieszą się wysokim uznaniem pośród wystawców – ci chwalą szczególnie najwyższą fachowość zwiedzających, jak i odwiedzających zadowolonych z bogatej oferty pełnej innowacyjnych rozwiązań prezentowanej przez wystawców.

Około 80 000 zwiedzających i profesjonalistów z branży odwiedziło ostatnią edycję targów, która mieściła się w 11 halach wystawowych w Hamburgu. Przez pięć dni targowych branża hotelarska i gastronomiczna oraz cechy piekarnicze i cukiernicze wymieniały się kontaktami i doświadczeniem.

Targi hotelarskie i targi restauracyjne w jednym miejscu

Targi INTERNORGA to od lat centrum spotkań dla branży hotelarskiej, które łączy hotelarzy i restauratorów z wiodącymi dostawcami wyposażenia z całego świata. Dzięki dużej liczbie wystawców i zwiedzających oraz ich najwyższej fachowości (ponad 90% gości to fachowcy z branży) targi dają najlepszą okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami i innowacjami w branży oraz nawiązania dużej liczby kontaktów handlowych. Obok innych targów branży HoReCa INTERGASTRA w Stuttagarcie, INTERNORGA to najważniejsza impreza targowa branży gastronomiczno-hotelarskiej na świecie.

Targi INTERNORGA stały się również barometrem branży gastronomicznej w Europie. To w czasie tej imprezy, dzięki najwyższej fachowości wystawców oraz korzystnemu marcowemu terminowi tworzą się trendy na nadchodzący sezon, pokazywane są nowatorskie produkty i techniczne innowacje. Wiele firm czeka z premierową prezentacją swoich nowości właśnie na targi INTERNORGA.

Strefy tematyczne

Artykuły spożywcze i napoje

Hale A1, A3, A4 i górne piętra hal B1 do B4 są poświęcone najnowszym trendom w dziedzinie żywności i napojów. „Więcej miejsca i więcej różnorodności” – dzięki nowemu, ulepszonemu układowi hal wystawcy i odwiedzający jeszcze łatwiej mogą nawiązywać kontakty biznesowe.

Technologia i wyposażenie kuchni

Większe, nowocześniejsze, lepsze: takie były priorytety przy planowaniu nowego układu hali wystawienniczej. Dotyczy to właśnie w szczególności segmentu techniki kuchennej i wyposażenia kuchni. Hale B6 i B7 zapewniają teraz zwiedzającym większą powierzchnię, na której można zapoznać się z nowymi produktami, usługami i korzyściami płynącymi z inteligentnych i najnowszych rozwiązań kuchennych.

Wyposażenie restauracji i hoteli

Wymagania dotyczące wyposażenia restauracji i hoteli szybko rosną i ulegają zmianom. Targi INTERNORGA to jedna z najważniejszych światowych platform łączących hotelarzy i restauratorów z wiodącymi dostawcami wyposażenia z całego świata. Nowości i innowacje z zakresu wyposażenia hoteli, restauracji, barów i innych punktów żywienia zbiorowego są prezentowane w halach B1 do B4.

Rozwiązania cyfrowe dla hotelarstwa i gastronomii

W nowo utworzonej strefie „Digital” znajdziemy odpowiedź na pytanie: jak efektywnie planować zasoby i tym samym oszczędzać koszty z wykorzystaniem rozwiązań cyfrowych w gastronomii i hotelarstwie. To tutaj znajdziemy rozwiązania od opartych na chmurze systemów kasowych i zarządzania towarem po zautomatyzowane planowanie usług i ofertę self-check-in. Liczni wystawcy zaprezentują swoją ofertę i globalne trendy zastosowań narzędzi cyfrowych w halach A2 i A3 .

Plan targów

plan targów INTERNORGA Hamburg

Bezpłatne bilety wstępu dla zwiedzających z Polski

Aby otrzymać bezpłatny, 1-dniowy bilet wstępu należy zarejestrować się na stronie:
internorga.com (przycisk poniżej)
i wpisać kod:

IN24PL

Zakres tematyczny targów:

  • techniki kuchenne i gastronomiczne oraz wyposażenie zaplecza kuchennego
  • żywność i napoje, w tym napoje alkoholowe
  • wyposażenie hoteli i pokoi hotelowych, restauracji, barów, kawiarni, stołówek i punktów żywienia zbiorowego
  • artykuły spożywcze i napoje
  • wyposażenie, maszyny i urządzenia dla piekarń i cukierni,
  • wyposażenie punktów sprzedaży
  • art. piekarsko-cukierniczych
  • organizacja i komunikacja – sprzęt komputerowy i oprogramowanie dla branży systemy rejestrujące i zabezpieczające, systemy rezerwacji hotelowych,
  • wydawnictwa i prasa fachowa

Najważniejsze wydarzenie targowe branży gastronomii i hotelarstwa

Targi INTERNORGA od ponad 100 lat stanowią punkt centralny dla spotkań przedstawicieli branży gastronomicznej i hotelarskiej, którzy mogą nawiązują tu kontakty biznesowe i spotykają się z czołowymi dostawcami wyposażenia, produktów i usług z całego świata i Europy.

Zgłoś firmę na targi

Zapytaj o warunki udziału. Masz pytania? Chętnie odpowiemy. Oferujemy bezpłatną pomoc w załatwianiu spraw związanych z organizacją stoisk wystawienniczych.

Oficjalne Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

Telefon:
+48 22 620 71 98
+48 22 620 72 98

Email:
biuro()eurotargi.com

Koszty stoiska na targach

Napisz do nas. Udzielimy niezbędnych informacji o udziale w targach.

Napisz do nas przez formularz

Kontakt
Zgoda na przetwarzanie danych
Podziel się informacją!

Szczegóły

Początek:
8 marca, 2024 o 10:00
Koniec:
12 marca, 2024 o 18:00
Kategorie Wydarzenie:
,
Witryna internetowa:
https://www.internorga.com/

Organizator

Hamburg Messe und Congress

Miejsce wydarzenia

Tereny Targowe w Hamburgu
Messeplatz 1
Hamburg, 20357 Germany
+ Google Map