Polskie Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich, Karlsruhe logo
Oficjalne Przedstawicielstwo
Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

CastForge | Specjalistyczne Targi Odlewów i Odkuwek

4 czerwca, 2024 - do - 6 czerwca, 2024

Targi CastForge Stuttgart logo
Szanowni Państwo,

w imieniu Targów Stuttgarckich pragniemy zaprosić Państwa Firmę do udziału w charakterze wystawcy w drugiej edycji Specjalistycznych Targów Odlewów i Odkuwek CastForge, które w dniach od 8 do 10 czerwca 2021 roku odbędą się w Stuttgarcie.

Targi Odlewnicze w Stuttgarcie.

Profil targów

Targi CastForge to nowa impreza wystawiennicza (odbędzie się po raz drugi), na której odlewnie i kuźnie prezentują swoją ofertę i zdolności produkcyjne. Targi koncentrują się na klasycznych odlewach staliwnych i żeliwnych.

Targi powstały z inicjatywy firm z branży, które do tej pory były „zagubione” ze swoimi produktami na wielu innych targach. Występowały na nich jako „Poddostawcy” i dopiero targi CastForge stworzyły pierwszą własną platformę dla swoich klientów, gdzie to właśnie ich produkty znajdują się w centrum zainteresowania. Targi CastForge prezentują kompletny łańcuch przetwarzania począwszy od odlewanych i kutych półfabrykatów, poprzez obróbkę mechaniczną, a na gotowym produkcie kończąc.

Już pierwsza edycja targów okazała się ogromnym sukcesem. Zdaniem wystawców, branża potrzebuje takiej platformy, a przebieg targów i końcowy sukces potwierdziły, że decyzja o zorganizowaniu targów w Stuttgarcie była właściwa. Wystawcy podkreślali przede wszystkim fakt, że ich stoiska odwiedziło więcej gości niż na jakichkolwiek innych targach przemysłowych o znaczeniu globalnym, w których wcześniej brali udział. Także wysokie oceny  od wystawców otrzymały Targi Stuttgarckie za znakomitą organizację i współpracę

W premierowej edycji targów wzięło udział blisko 160 firm z 18 krajów (61% wystawców pochodziło z zagranicy, w tym 10 z Polski). Targi odwiedziło prawie 4 tys. specjalistów z aż 32 krajów, co stanowiło 21% gości zagranicznych.

Targom CastForge towarzyszyć będą trzy inne imprezy branżowe: poświęcone technice laserowej targi LASYS, obróbce powierzchni targi Surface Technology oraz przemysłowi motoryzacyjnemu targi UKIP Automotive Events.

Odwiedzający targi

Grupę odwiedzających targi tworzą przedstawiciele firm odpowiedzialni za dokonywanie zakupów oraz projektanci z następujących sektorów: budowy maszyn i urządzeń, przemysł motoryzacyjny (głównie budowa pojazdów użytkowych), budownictwo kolejowe, przemysł budowlany i stoczniowy.

Targi CastForge dysponują dużym potencjałem zwiedzających już z racji swojego usytuowania. W promieniu 100 km od Stuttgartu występuje największa koncentracja przemysłu w Europie, w promieniu 200 km od Stuttgartu skupione jest 40% europejskiego przemysłu obróbki metalu. W Badenii-Wirtembergii (której stolicą jest Stuttgart) zlokalizowanych jest także 50% niemieckich zakładów branż maszynowo-narzędziowych, które generują 52% całkowitej produkcji Niemiec, a 60% pracowników zatrudnionych przy produkcji pracuje w przemyśle motoryzacyjnym, mechanicznym, przy produkcji wyrobów metalowych i w przemyśle elektrotechnicznym.

Koszty stoiska na targach

Napisz do nas. Skontaktujemy się, gdy informacje o kosztach udziału będą dostępne.

Zgłoś firmę na targi

Masz pytania?

Napisz do nas przez formularz

Kontakt
Zgoda na przetwarzanie danych
Podziel się informacją!

Szczegóły

Początek:
4 czerwca, 2024 o 09:00
Koniec:
6 czerwca, 2024 o 17:00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.messe-stuttgart.de/castforge/

Organizator

Landesmesse Stuttgart

Miejsce wydarzenia

Tereny Targowe w Stuttgarcie
Flughafenstraße
Stuttgart, Leinfelden-Echterdingen, 70629 Germany
+ Google Map