Polskie Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich, Karlsruhe logo
Oficjalne Przedstawicielstwo
Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

VISION | Międzynarodowe Targi Przemysłowego Przetwarzania Obrazu

8 października, 2024 - do - 10 października, 2024

Targi Vision Stuttgart logo

Targi VISION to wiodąca impreza wystawiennicza tej branży na świecie; na żadnych innych targach nie jest prezentowana tak różnorodna tematyka związana z branżą przemysłowego przetwarzania obrazu i technologii identyfikacyjnych. Co roku najważniejsi przedstawiciele tej branży przybywają do Stuttgartu, aby poznać najnowsze osiągnięcia i innowacje, by pielęgnować kontakty z istniejącymi klientami oraz pozyskać nowych klientów..

Podsumowanie ostatniej edycji w 2014:
– Liczba wystawców: 432;
– Liczba odwiedzających: 8 700;
– Powierzchnia: 20 000 mkw.; – Zasięg: międzynarodowy – odwiedzający z 56 krajów, najwięcej z Niemiec, Włoch, Francji, Austrii, Holandii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii;

O międzynarodowym charakterze targów świadczy duży udział wystawców i zwiedzających z zagranicy. W ubiegłorocznej edycji targów na powierzchni 20 tys. m2 swoją ofertę zaprezentowało 432 wystawców (aż 54% stanowiły firmy zagraniczne z Europy, Ameryki Płn. i Azji), zaś spośród ponad 8700 specjalistów odwiedzających targi, 36% przybyło spoza Niemiec (w sumie targi odwiedzili przedstawiciele 56 krajów!). Najwięcej odwiedzających, oprócz Niemiec, przybyło z Włoch, Francji, Austrii, Holandii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. 

Należy wspomnieć, że właśnie na rynku niemieckim odbywa się 32,7% obrotu światowego rynku branży przemysłowego przetwarzania obrazu (więcej tylko w krajach Azji i Pacyfiku – 34,9%). Ponieważ branża ta rozwija się bardzo dynamicznie, pojawiają się również nowe obszary zastosowań, a co za tym idzie nowe rynki zbytu. Obok tradycyjnych zastosowań w produkcji przemysłowej, przemyśle motoryzacyjnym, budowie maszyn, elektrotechnice i elektronice, systemy przemysłowego przetwarzania obrazu znajdują zastosowanie w obszarach nie-przemysłowych, takich jak: bezpieczeństwo, ochrona środowiska, komunikacja, medycyna  i logistyka.

Rozwiązania prezentowane na targach znajdują zastosowanie w następujących obszarach: optyczne rozpoznawanie znaków (OCR/OCV), czytniki kodów kreskowych, czytniki kodów 2D i 3D, systemy bezpieczeństwa, identyfikacja – rozpoznawanie przedmiotów, rozpoznawanie położenia, analiza sekwencyjna, kontrola jakości, kontrola barw, kontrola komplementarności, analiza struktury, rozpoznawanie formy, pomiary i porównanie 2D, pomiary i porównanie 3D, system wizyjny identyfikacji elementów na linii produkcyjnej (na bieżąco), dwuwymiarowy system wizyjny identyfikacji pojedynczych elementów, trójwymiarowy system wizyjny identyfikacji pojedynczych elementów.

Grupę zwiedzających targi tworzą osoby podejmujące decyzje o inwestycjach w firmach z następujących branż: przemysł motoryzacyjny (w samym Stuttgarcie siedzibę ma Mercedes i Porsche), przemysł elektrotechniczny i elektroniczny, budowa maszyn, mechanika precyzyjna, przemysł optyczny, urządzenia medyczne, przemysł chemiczny, stoczniowy, transport, logistyka, przemysł lotniczy, farmaceutyczny, papierniczy i wiele innych.

Zakres tematyczny targów:

Systemy: systemy przetwarzania obrazu i inteligentne kamery

Komponenty: oświetlenie, optyka, lasery, kamery, kamery na podczerwień, kamery odchylenia poziomego, kamery high-speed, czujniki optyczne, procesory, przyrządy pomiarowe do obróbki obrazu, oprogramowanie komputerowe i inne

Usługi: dokumentacja techniczna, konstruowanie, prototypy, badania, prasa fachowa i doradztwo

 

Koszty stoiska na targach

Napisz do nas. Skontaktujemy się, gdy informacje o kosztach udziału będą dostępne.

Zgłoś firmę na targi

Masz pytania?

Napisz do nas przez formularz

Kontakt
Zgoda na przetwarzanie danych
Podziel się informacją!

Szczegóły

Początek:
8 października, 2024 o 09:00
Koniec:
10 października, 2024 o 17:00
Kategorie Wydarzenie:
, ,
Witryna internetowa:
https://www.messe-stuttgart.de/vision/

Organizator

Landesmesse Stuttgart

Miejsce wydarzenia

Tereny Targowe w Stuttgarcie
Flughafenstraße
Stuttgart, Leinfelden-Echterdingen, 70629 Germany
+ Google Map