Polskie Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich, Karlsruhe logo

Oficjalne Przedstawicielstwo
Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

Targi w Niemczech loga
Ładowanie Wydarzenia

AMB Stuttgart | Międzynarodowe Targi Obróbki Metali

10 września, 2024 - do - 14 września, 2024

Targi AMB Stuttgart logo

W imieniu Targów Stuttgarckich serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Obróbki Metali AMB.

AMB targi obróbki metali

Targi AMB to jedna z największych i najważniejszych imprez wystawienniczych branży obróbki metali na świecie, na których prezentują się przede wszystkim producenci maszyn oraz narzędzi precyzyjnych do obróbki ubytkowej metali (ponad 90% wystawców).

Podczas tych odbywających się co 4 lata w Niemczech targów, prezentowane są wyroby i usługi związane z technologiami obróbki metali. Wśród prezentowanej oferty znajdziemy maszyny, obrabiarki i narzędzia, podzespoły, systemy pomiarowe oraz wiele innych produktów i usług dla różnych branży przemysłowych. 

W poprzedniej edycji targów w 2022 r. wzięło udział 1238 wystawców (25% z zagranicy, w tym firmy z Polski). AMB Stuttgart odwiedziło blisko 65 000 zwiedzających z 71 krajów (aż z nich 98% to branżyści).

Najliczniej targi odwiedzali goście reprezentujący branżę budowy maszyn (37%), a także przemysł obróbki metali i ich przetwórstwa (23%) oraz przemysł motoryzacyjny (18%). Aż 73 procent odwiedzających odgrywa decydującą lub doradczą rolę w podejmowaniu decyzji o zakupach i zamówieniach. Partnerem targów są niemieckie związki branżowe VDMA oraz VDW.

Targi AMB dysponują dużym potencjałem zwiedzających już z racji swojego usytuowania. W promieniu 100km od Stuttgartu występuje największa koncentracja przemysłu w Europie, w promieniu 200km od Stuttgartu skupione jest 40% europejskiego przemysłu obróbki metalu. W Badenii-Wirttembergii (której stolicą jest Stuttgart) zlokalizowanych jest także 45% niemieckich zakładów branż maszynowo-narzędziowych, które generują 52% całkowitej produkcji Niemiec. To tu swoje siedziby ma wiele znanych firm wykorzystujących obróbkę metalu w swojej produkcji, m.in. DaimlerChrysler, Porsche, Bosch, Trumpf, Festo, HP invest, IBM, Stihl, SAP, ABB i inne.

AMB Stuttgart to nie tylko doskonała okazja do zaprezentowania swoich produktów i usług, ale również możliwość nawiązania kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń z innymi przedstawicielami branży metalowej oraz pokrewnych. Targi cieszą się dużą popularnością wśród przedstawicieli przemysłu i branży produkcyjnej, a prezentowane tam maszyny, narzędzia i technologie obróbki metali, wyznaczają światowe trendy.

AMB 2022 - Das war der erste Tag!

Zakres tematyczny targów:

  • maszyny do obróbki skrawaniem,
  • maszyny do obróbki ubytkowej i inne obrabiarki,
  • narzędzia precyzyjne
  • techniki pomiarowe i badanie jakości,
  • techniki utrzymania ruchu i montażu,
  • oprogramowanie, systemy komputerowe i urządzenia peryferyjne,
  • komponenty, elementy konstrukcji, podzespoły,
  • usługi, organizacje i prasa fachowa
  • produkcja zlecona i usługi (obróbka ścierna, ubytkowa, cieplna, powierzchniowa, usługi projektowania)

Patroni medialni

staleo.pl logo

zrobotyzowany logo

Profil odwiedzających targi:

Właściciele, prezesi, dyrektorzy, kierownicy i pracownicy wykwalifikowani przedsiębiorstw z branż budowy maszyn, obróbki metalu, przemysłu motoryzacyjnego i budowy pojazdów, produkcji narzędzi i form, budowy konstrukcji metalowych, a także lotnictwa, astronautyki, przemysłu okrętowego itd.

Plan targów AMB Stuttgart 2024

Wiodące targi branży metalowej i narzędzi obróbki metali

Targi AMB w Stuttgarcie to jedna z wiodących światowych imprez branżowych dla sektora obróbki metali. Liderzy światowego rynku i technologii spotykają się w Stuttgarcie, gdzie prezentują nowości i produkty z zakresu obrabiania i cięcia metali, narzędzi precyzyjnych i robotów przemysłowych.

Zapytaj o warunki udziału

Masz pytania? Chętnie odpowiemy. Oferujemy bezpłatną pomoc w załatwianiu spraw związanych z udziałem w reprezentowanych przez nas targach. Dowiedz się więcej o: ofercie dla wystawców.

logo fair support black no border transp

Oficjalne Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

Telefon:
+48 22 620 71 98
+48 22 620 72 98

Koszty stoiska na targach

Napisz do nas. Udzielimy niezbędnych informacji o udziale w targach.

Napisz do nas przez formularz

Kontakt
Zgoda na przetwarzanie danych
Podziel się informacją!

Szczegóły

Początek:
10 września, 2024 o 09:00
Koniec:
14 września, 2024 o 17:00
Kategorie Wydarzenie:
, ,
Witryna internetowa:
https://www.messe-stuttgart.de/amb/

Organizator

Landesmesse Stuttgart

Miejsce wydarzenia

Tereny Targowe w Stuttgarcie
Flughafenstraße
Stuttgart, Leinfelden-Echterdingen, 70629 Germany
+ Google Map