Polskie Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich, Karlsruhe logo
Oficjalne Przedstawicielstwo
Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

GrindingHub | Międzynarodowe Targi Technologii Szlifowania

14 maja, 2024 - do - 17 maja, 2024

Targi GrindingHUB Stuttgart logo

Targi GrindingHub to nowe wydarzenie powstałe w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku i wiodących firm na nową imprezę wystawienniczą dla branży szlifierskiej. Są one współorganizowane przez Targi Stuttgarckie oraz związek branżowy VDW (Stowarzyszenie Niemieckich Producentów Obrabiarek) we współpracy z SWISSMEM (Stowarzyszenie Szwajcarskiego Przemysłu Maszynowego, Elektrycznego i Metalowego).

Targi koncentrują się na technologii szlifowania, a na targach zaprezentowane zostaną między innymi szlifierki, szlifierki narzędziowe, narzędzia szlifierskie, materiały ścierne czy chłodziwa (w załączeniu przesyłam spis grup tematycznych w języku niemieckim i angielskim).

Wybór Stuttgartu nie był przypadkowy – to stolica regionu, który jest jednym z największych skupisk branży obróbki metalu na Starym Kontynencie, jest położony w centrum Europy i łatwo dostępny (tereny targowe znajdują się w odległości 200 m od lotniska i przy stacji kolejowej), a same Targi Stuttgarckie od wielu lat organizują z sukcesem imprezy wystawiennicze dla branży przemysłowej i dysponują siecią kilkudziesięciu przedstawicielstw na całym świecie. Natomiast VDW posiada doświadczenia w organizacji takich targów, jak EMO w Hanowerze czy METAV oraz kontakty ze stowarzyszeniami branżowymi we wszystkich krajach, w których odbywa się produkcja.

Swój udział w targach potwierdziły już największe firmy branży, w tym: Anca, EMAG, DANOBAT, DVS Group, Reishauer, United Grinding Group, Buderus Schleiftechnik, Kapp-Niles, Liebherr Verzahntechnik, Blaser Swisslube, Saacke, Supfina, Hass Schleifmaschinen czy Vollmer.

Koszty stoiska na targach

Napisz do nas. Skontaktujemy się, gdy informacje o kosztach udziału będą dostępne.

Zgłoś firmę na targi

Masz pytania?

Napisz do nas przez formularz

Kontakt
Zgoda na przetwarzanie danych
Podziel się informacją!

Szczegóły

Początek:
14 maja, 2024 o 09:00
Koniec:
17 maja, 2024 o 17:00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.grindinghub.de/

Organizator

Landesmesse Stuttgart

Miejsce wydarzenia

Tereny Targowe w Stuttgarcie
Flughafenstraße
Stuttgart, Leinfelden-Echterdingen, 70629 Germany
+ Google Map