Polskie Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich, Karlsruhe logo

Oficjalne Przedstawicielstwo
Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

Targi w Niemczech loga

Oferta dla odwiedzających i branżowych gości targowych

Witamy serdecznie w ofercie dla gości targowych zainteresowanych odwiedzeniem branżowych imprez targowych w Niemczech. Jesteśmy Oficjalnym Przedstawicielstwem w Polsce spółek targowych w Hamburgu, Stuttgarcie oraz Karlsruhe, ułatwiając tym samym uczestnictwo gościom z Polski na wybranych targach w Niemczech.

Oficjalne Przedstawicielstwo w Polsce

Nasza oferta obejmuje pomoc w uczestnictwie w targach w Hamburgu, Stuttgarcie i Karlsruhe. Jako przedstawicielstwo, gwarantujemy profesjonalne wsparcie w uzyskaniu informacji o wybranych targach, przygotowania do targów, wypełnienia formularzy zgłoszeniowych.

Zwiedzającym targi oferujemy:

  • Bilety wstępu w promocyjnych cenach.
  • Płatności i faktury za bilety wstępu w walucie polskiej PLN.
  • Organizację wyjazdów grupowych i indywidualnych we współpracy z biurami podróży.
  • Bezpłatne usługi informacyjne o wybranych, reprezentowanych targach, dojeździe na targi, dostępnych parkingach itp.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług podczas udziału w wybranych imprezach targowych w Niemczech, w Hamburgu, Stuttgarcie i Karlsruhe! Nasze usługi są całkowicie bezpłatne i skierowane do wszystkich zainteresowanych gości z Polski.

Dojazd na targi

Planując wizytę na targach w Hamburgu, Stuttgarcie czy Karlsruhe, zapewniamy kompleksowe informacje dotyczące dojazdu. Dla każdej z lokalizacji przygotowaliśmy szczegółowe wskazówki, które pomogą Państwu szybko i bezproblemowo dotrzeć na miejsce.

Dla grup zorganizowanych istnieje również opcja skoordynowania transportu zbiorowego. Zainteresowanych ofertą wyjazdów grupowych na targi zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do zapoznania się z dedykowanymi podstronami, które oferują dokładne informacje i porady dotyczące każdego z miast goszczących targi:

Dojazd na targi w Hamburgu

Dojazd na targi w Stuttgarcie

Dojazd na targi w Karlsruhe

Bilety na targi

Nasze Przedstawicielstwo w Polsce zapewnia łatwy dostęp do biletów na prestiżowe imprezy targowe w Hamburgu, Stuttgarcie i Karlsruhe. Oferujemy bilety w promocyjnych cenach z możliwością płatności w PLN. Prosimy o kontakt w przypadku chęci nabycia biletów na targi branżowe.

Za kupione bilety wystawiamy fakturę w złotówkach. Bilet w formie elektronicznej należy pokazać przy wejściu na targi (bez konieczności czekania w kolejkach do kasy).

Zakup biletów online bezpośrednio w Euro możliwy jest na poszczególnych, zewnętrznych stronach. Proszę wybrać interesującą Państwa zakładkę i kliknąć link, który przekieruje do sklepu online z biletami.

Bilety na targi w Stuttgarcie

Tańsze bilety wstępu

Na wybrane imprezy branżowe oferujemy tańsze bilety wstępu dla gości targowych! Wystawiamy faktury w walucie złotówkach.

Za kupione bilety wystawiamy fakturę w złotówkach. Bilet w formie elektronicznej należy pokazać przy wejściu na targi (bez konieczności czekania w kolejkach do kasy).

Skontaktuj się i zapytaj nas o szczegóły i zamów tańszy bilet na targi.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i doświadczenia atmosfery niemieckich targów branżowych.

Organizacja wyjazd grupowego

Zapraszamy do kontaktu podmioty zainteresowane wyjazdem grupowym na targi w Hamburgu, Stuttgarcie lub Karlsruhe.

Dla kogo:

  • dla firm
  • dla instytucji i urzędów
  • dla stowarzyszeń, klastrów, izb, związków branżowych.