Polskie Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich, Karlsruhe logo

Oficjalne Przedstawicielstwo
Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

Targi w Niemczech loga

Targi branżowe

Targi branżowe to wydarzenia, które skupiają przedsiębiorców i specjalistów z danej branży w celu prezentacji najnowszych produktów, usług oraz wymiany doświadczeń i kontaktów biznesowych. Targi niezależnie od sektora są ważne w świecie biznesu, ponieważ pozwalają na zwiększenie sprzedaży, pozyskanie klientów, nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, poznaniu trendów rynkowych oraz zwiększeniu świadomości i rozpoznawalności marki.

Krajowe i międzynarodowe targi branżowe adresowane są do przedstawicieli różnych branż i uczestniczą w nich zarówno niewielkie firmy, MŚP, jak i duże korporacje. W Niemczech odbywa się wiele różnych targowych imprez branżowych, m.in. z branży motoryzacyjnej, turystycznej, spożywczej i dla wielu innych sektorów przemysłu.

Udział w targach branżowych w Niemczech

Do jednych z najważniejszych targów w Niemeczech należą Hamburg, Stuttgart i Karlsruhe. 

Targi Hamburg to poza wydarzeniami sektora morskiego i stoczniowego: SMM Hamburg i Marine Interiors, również imprezy związane z energią wiatrową –  WindEnergy oraz dla wielu innych gałęzi przemysłu, np. Targi Technologii Produkcji NORTEC lub Targi Budowlane HVAC GET Nord. W Hamburgu znajduje się rozwinięty przemysł morski, stoczniowy, lotniczy i samochodowy. Nie można także zapomnieć o jednych z największych targów gastronomicznych i hotelarskich INTERNORGA.

Targi Stuttgart są znane ze swojej silnej oferty imprez targowych w branżach motoryzacyjnej, inżynierii i technologii, Przemysłu 4.0 i cyfryzacji oraz zrównoważonego rozwoju i zielonych technologii. Z pośród wielu orgnizowanych tu imprez są m.in. AMB Stuttgart, CastForge, Moulding Expo lub GrindHub, ale też i targi HoReCa INTERGASTRA Poprzez organizację szerokiej gamy targów branżowych, Stuttgart, przyciąga wystawców i odwiedzających z  całego świata i pozostaje w targowej czołówce na rzecz innowacji i rozwoju.

Targi Karlsruhe znajdują się w samym centrum obszaru zaawansowanego technologicznie, z silnym ośrodkiem akademickim i naukowym w Karlsruhe. Zgodnie z dewizą „Idee łączą“ spółka KMK współpracuje z renomowanymi szkołami wyższymi, placówkami badawczymi, różnymi sieciami i przedsiębiorstwami, tworząc btargi branżowe dla innowacji i zaawansowanych technologii. Organizowane są tu m.in wydarzenia branżowe taki jak IT-Trans, NUFAM, czy REHAB.

Targi w Niemczech loga

Branże targów

Zgłoś firmę na targi

Zapytaj o warunki udziału. Masz pytania? Chętnie odpowiemy. Oferujemy bezpłatną pomoc w załatwianiu spraw związanych z organizacją stoisk wystawienniczych.

Oficjalne Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

Telefon:
+48 22 620 71 98
+48 22 620 72 98

Email:
biuro()eurotargi.com