Polskie Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich, Karlsruhe logo

Oficjalne Przedstawicielstwo
Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

Targi w Niemczech loga

Targi branżowe w Niemczech: Miejsce dla różnorodnych sektorów gospodarki

Targi branżowe to wydarzenia, które skupiają przedsiębiorców i specjalistów z danej branży w celu prezentacji najnowszych produktów, usług oraz wymiany doświadczeń i kontaktów biznesowych.

Dlaczego warto brać udział w targach? Targi, niezależnie od sektora, są ważne w świecie biznesu, ponieważ pozwalają na zwiększenie sprzedaży, pozyskanie klientów, nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, poznaniu trendów rynkowych oraz zwiększeniu świadomości i rozpoznawalności marki.

Do jednych z najważniejszych targów w Niemczech należą Hamburg, Stuttgart i Karlsruhe. Jako oficjalne przedstawicielstwo tych spółek targowych na terenie Polski zaproaszamy do zapoznania się z ich bogatą ofertą targową. Na ich terenach odbywa się wiele imprez dla różnych branż i sketorów gospodarki. Poniżej prezentujemy ogólny zakres branż.

Poszczególne branże reprezentowanych przez nas targów:

Hamburg, Stuttgart, Karlsruhe: Trzy miejsca pełne targowych inspiracji

Targi w Niemczech loga

Branże w Hamburgu

Targi Hamburg to poza wydarzeniami sektora morskiego i stoczniowego: SMM Hamburg, największymi targami morskim na świecie, oraz targami projektowania i wyposażenia wnętrz statków pasażerskich Marine Interiors,   również imprezy związane z energetyką i  energią wiatrową — WindEnergy Hamburg.

Długą tradycję maja też targi budowlane sektora HVAC – GET Nord Hamburg

W Hamburgu znajduje się rozwinięty przemysł morski, stoczniowy, lotniczy i samochodowy. Nie można także zapomnieć o jednych z największych targów gastronomicznych i hotelarskich INTERNORGA.

Branże w Stuttgarcie

Targi Stuttgart są znane ze swojej silnej oferty imprez targowych w branżach: motoryzacyjnej, inżynierii i technologii, Przemysłu 4.0 i cyfryzacji oraz zrównoważonego rozwoju i zielonych technologii. Spośród wielu organizowanych tu imprez są m.in. AMB Stuttgart, CastForge, Moulding Expo lub GrindHub, ale też i targi dla branży HoReCa takie jak INTERGASTRA i odbywające się równolegle GELATISSIMO dla cukiernictwa i lodziarstwa.

Poprzez organizację szerokiej gamy targów branżowych, Stuttgart, przyciąga wystawców i odwiedzających z  całego świata i pozostaje w targowej czołówce na rzecz innowacji i rozwoju.

Branże w Karlsruhe

Targi Karlsruhe znajdują się w samym centrum obszaru zaawansowanego technologicznie, z silnym ośrodkiem akademickim i naukowym w Karlsruhe. Zgodnie z dewizą „Idee łączą“ spółka KMK współpracuje z renomowanymi szkołami wyższymi, placówkami badawczymi, różnymi sieciami i przedsiębiorstwami, tworząc targi branżowe dla innowacji i zaawansowanych technologii.

Organizowane są tu m.in. wydarzenia branżowe takie jak IT-Trans dla transportu publicznego, targi NUFAM, gdzie prezentowane są pojazdy specjalne, czy REHAB dla branży rehabilitacji i fizjoterapii.

Zapytaj o warunki udziału

Masz pytania? Chętnie odpowiemy. Oferujemy bezpłatną pomoc w załatwianiu spraw związanych z udziałem w reprezentowanych przez nas targach. Dowiedz się więcej o: ofercie dla wystawców.

logo fair support black no border transp

Oficjalne Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

Telefon:
+48 22 620 71 98
+48 22 620 72 98

Udział w targach branżowych w Niemczech

Zapraszamy do udziału w targach branżowych. Krajowe i międzynarodowe targi branżowe adresowane są do przedstawicieli różnych branż i uczestniczą w nich zarówno niewielkie firmy, MŚP, jak i duże korporacje. W Niemczech odbywa się wiele różnych targowych imprez branżowych, m.in. z branży motoryzacyjnej, turystycznej, spożywczej i dla wielu innych sektorów przemysłu. Nasza oferta obejmuje wybrane imprezy targowe reprezentowanych spółek w Hamburgu, Stuttgarcie i Karlsruhe. Zapraszamy do zapoznania się z zakresem świadczonych przez nasze przedstawicielstwo usług.

Dla wystawców

Usługi dla wystawców są bezpłatne.

Co oferujemy wystawcom?

- Materiały informacyjne i formularze zgłoszeniowe.

- Pomoc w załatwianiu spraw związanych z organizacją stoisk wystawienniczych.

- Organizacja wspólnych stoisk polskich firm.

Dla odwiedzających

Bezpłatne informacje i tańsze bilety.

Co oferujemy odwiedzającym?

- Bilety wstępu w promocyjnych cenach.

- Wyjazdy grupowe i indywidualne organizowanie we współpracy z biurami podróży.

- Informacje o dojeździe na targi, parkingach targowych.