Polskie Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich, Karlsruhe logo

Oficjalne Przedstawicielstwo
Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

Targi w Niemczech loga

Budowa stoisk targowych

Zabudowa stoisk targowych to kluczowy element przy organizowaniu targów branżowych. Firmy mogą zdecydować się na rozwiązania systemowe lub zatrudnić projektantów. Ważne, żeby zaprojektować i zaaranżować pawilon w sposób, który będzie nie tylko funkcjonalny, ale taki by przyciągał uwagę potencjalnych klientów i wyróżniał się na tle konkurencji.

Oczywiście, żeby się wyróżnić nie potrzebny jest indywidualny projekt i zabudowa stoiska. Można skorzystać z gotowych systemów. Należy jednak wziać pod uwagę m.in. właściwą ekspozycję oferty i jej prezentację, np. na ekranie.

Zabudowa stoisk na targach branżowych jest niezwykle ważnym elementem, który pozwala na zaprezentowanie swojego produktu czy usługi w sposób atrakcyjny dla przyszłych klientów. Dzięki odpowiedniemu wkomponowaniu logo, kolorów czy grafik, można wyróżnić się na tle innych stoisk i przyciągnąć uwagę gości targowych. Zabudowa stoisk to także rozwiązanie mające na celu zwiększenie funkcjonalności miejsca, poprawę ergonomii pracy oraz możliwość stworzenia profesjonalnej przestrzeni biznesowej.

Oferta zabudowy stoisk w Hamburgu

Targi Hamburskie oferują różne standardowe pakiety zabudowy stoisk wystawienniczych w oparciu o elementy systemowe. Realizacja stoisk i wsparcie techniczne są przeprowadzane przez sprawdzonych partnerów z bogatym portfolio. Budowa stoisk wystawowych obejmuje także indywidualne projekty.

Standardowe wyposażenie stoisk targowych Targi Hamburg
Oferta modułowej zabudowy stoisk targowych Targi Hamburg

Oferta zabudowy stoisk w Stuttgarcie

Targi Stuttgart oferują montaż stoisk targowych w Stuttgarcie bezpośrednio od sprawdzonych partnerów, co zapewnia jakość wykonania i kompleksowy zakres usług. Oprócz stoisk modułowych istnieje możliwość zamówienia własnego projektu.

Standardowa oferta zabudowy obejmuje różnorodne pakiety, takie jak Ruck, Klassik, Style i wiele innych. Bazują one na systemach M&S lub oktanorm. W każdym pakiecie wystawcy mogą otrzymać wyposażenie m.in. zaplecze, stolik, oświetlenie, wykładzinę. Projekt i wyposażenie można dostosować pod własne potrzeby.

Wystawców zainteresowanych ofertą zabudowy od Targów Stuttgarckich zapraszamy do internetowego systemu obsługi Messe Stuttgart.

Oferta modułowej zabudowy stoisk targowych Targi Stuttgart

Oferta zabudowy stoisk w Karlsruhe

Również Targi Karlsruhe proponują własne stoiska systemowe w systemie octanorm. Dostępne są chociażby pakiety Basispaket, Trend Basispaket oraz Maxima 40. Pełna, aktualna oferta zabudowy stoisk jest dostępna w systemie zamówień online dla wystawców.

Każde stoisko można wyposażyć w szereg udogodnień takich jak stolik, krzesła itp.

pakiety zabudowy targowej Karlsruhe Messe

Zapytaj o warunki udziału

Masz pytania? Chętnie odpowiemy. Oferujemy bezpłatną pomoc w załatwianiu spraw związanych z organizacją stoisk wystawienniczych.

logo fair support black no border transp

Oficjalne Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

Telefon:
+48 22 620 71 98
+48 22 620 72 98

Modułowe stoiska do wypożyczenia

Dla firm, które uczestniczą w targach branżowych po raz pierwszy lub nie mają dostępu do własnej zabudowy, doskonałym rozwiązaniem będą modułowe stoiska targowe do wypożyczenia. To rozwiązanie pozwala na szybką realizację i aranżację stoisk, bez potrzeby projektowania designu i budowy stoiska od podstaw. Modułowe stoiska to również znakomita opcja dla firm, które nie uczestniczą w międzynarodowych targach regularnie i nie potrzebują trwalej zabudowy lub po prostu nie chcą ponosić kosztów ich magazynowania i transportu.

Nowoczesne, modułowe stoiska wystawiennicze można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb i wymagań. Dzięki temu wystawcy mogą być pewni ich jakości i funkcjonalności. Partnerzy targów, zajmujący się budową i montażem stoisk, posiadają wieloletnie doświadczenie. Zamówienie stoisk bezpośrednio od targów, sprawia, że zespół jest zawsze na miejscu, gotowy na szybką reakcję na wszelkie nieoczekiwane sytuacje. Firmy nie muszą też, martwić się o sam proces montażu i demontażu.

Projektowanie stoisk targowych

Alternatywnie możliwe jest opracowanie indywidualnego projektu stoiska lub wspólnego stoiska grupowego (pawilonu) dla wielu wystawców.  Firmy zainteresowane zaprojektowaniem indywidualnego projektu stoiska targowego, mają taką możliwość. Oferta jest dopasowana do wymagań i oczekiwań klienta w zależności od wielkości powierzchni.

Własna zabudowa wystawiennicza

Firmy mogą oczywiście zainwestować w swoją własną zabudowę. To kwestia, która wymaga przemyślenia i kompleksowej oceny potrzeb, oczekiwań i możliwości. W przypadku firm, które często uczestniczą w targach międzynarodowych, własna zabudowa może okazać się inwestycją, która się zwróci. W takim wypadku warto postawić na sprawdzonych wykonawców realizujących stoiska, których nie brakuje w Polsce i za granicą.