Polskie Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich, Karlsruhe logo

Oficjalne Przedstawicielstwo
Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

Targi w Niemczech loga

Kalendarz targów w Niemczech 2024 / 2025 / 2026

Niemcy są potęgą, jeśli chodzi o różne gałęzie gospodarki. Dlatego, nie jest zaskoczeniem, że w Niemczech odbywają się jedne z najważniejszych targów na świecie. Oto kalendarz nadchodzących, ważnych, niemieckich imprez targowych w 2024 roku i najbliższych latach. Poznaj targi w latach 2024 / 2025 / 2026.

Targi w Niemczech, czyli wydarzenia targowe w Hamburgu, Stuttgarcie, Karlsruhe i bliźniacze, współorganizowane, międzynarodowe imprezy targowe w Azji, Ameryce, na Bliskim Wschodzie. Zaplanuj swoją obecność zawczasu na targach branżowych!

Nawigacja Widoków

Wydarzenie Views Navigation

Dzisiaj

GrindingHub | Międzynarodowe Targi Technologii Szlifowania

Tereny Targowe w Stuttgarcie Flughafenstraße, Stuttgart, Leinfelden-Echterdingen, Germany

GrindingHub jest nowym wydarzeniem dla sektorów technologii szlifowania i polerowania. Targi przyjęły hybrydowy format z wieloma, cyfrowymi możliwościami udziału. Targi koncentrują się na technologii szlifowania, zaprezentowane zostaną między innymi szlifierki, szlifierki narzędziowe, narzędzia szlifierskie, materiały ścierne czy chłodziwa.

IT-TRANS | Targi Technologii Informacyjnych w Transporcie Publicznym

Tereny Targowe w Karlsruhe Messeallee 1, Rheinstetten, Germany

Targi IT-TRANS to najważniejsza i największa impreza wystawiennicza w Europie poświęcona rozwiązaniom IT w transporcie publicznym, inteligentnym systemom transportowym ITS, telematyce, w tym między innymi tematyce systemów miejskiej nawigacji i informacji, zarządzaniu ruchem ulicznym, zintegrowanemu zarządzaniu opłatami i systemów bezpieczeństwa.

R+T ASIA | Targi Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych

Shanghai National Exhibition and Convention Center Nanjing Road (W), Shanghai, China

R+T są wiodącą branżową imprezą targową poświęconą roletom, bramom i osłonom przeciwsłonecznym. R+T Asia to impreza siostrzana na rynku azjatyckim. Z biegiem lat targi R+T Asia stały się obowiązkowym punktem spotkań dla przedsiębiorstw z branży systemów osłon przeciwsłonecznych oraz przemysłu bramowego w regionie Azji i Pacyfiku.

LEARNTEC | Międzynarodowe Targi i Kongres Nowoczesnych Metod Kształcenia

Tereny Targowe w Karlsruhe Messeallee 1, Rheinstetten, Germany

Targi LEARNTEC to najważniejsza impreza branży e-learningu, szkoleń, technik i technologii prezentacji oraz rozwoju kompetencji w Niemczech, skierowana dla sektora biznesu i nauki. LEARNTEC jest też wiodącym wydarzeniem poświęconym edukacji cyfrowej w Europie.

CastForge | Specjalistyczne Targi Odlewów i Odkuwek

Tereny Targowe w Stuttgarcie Flughafenstraße, Stuttgart, Leinfelden-Echterdingen, Germany

Specjalistyczne Targi Odlewów i Odkuwek CastForge w Stuttgarcie to nowa impreza wystawiennicza dla branży odlewniczej, na której odlewnie i kuźnie prezentują swoją ofertę i zdolności produkcyjne. CastForge koncentruje się na klasycznych odlewach staliwnych i żeliwnych, ale na targach spotkać można również inne materiały jak stopy odlewnicze miedzi lub aluminium.

Anulowano LASYS | Międzynarodowe Targi Rozwiązań Systemowych w Laserowej Obróbce Materiałów

Tereny Targowe w Stuttgarcie Flughafenstraße, Stuttgart, Leinfelden-Echterdingen, Germany

Międzynarodowe Targi Rozwiązań Systemowych w Laserowej Obróbce Materiałów LASYS w Stuttgarcie to jedyna międzynarodowa impreza wystawiennicza, która koncentruje się na inteligentnych systemowych rozwiązaniach laserowej obróbki materiałów, pokazują różnorodność wykorzystywanych materiałów oraz specjalne i nowe obszary zastosowań. Prezentowane są również w pełni zautomatyzowane systemy, które dają się szybko i elastycznie przekształcić i mogą być używane w […]

SMM | Międzynarodowe Targi Budowy i Wyposażenia Statków, Maszyn i Technologii Morskich

Tereny Targowe w Hamburgu Messeplatz 1, Hamburg, Germany

Targi SMM są największą i najważniejszą imprezą światowego przemysłu okrętowego. Co dwa lata gromadzą światowych liderów budowy i remontu statków, produkcji najnowocześniejszego wyposażenia okrętowego, technologii i inżynierii morskiej oraz decydentów szeroko rozumianej gospodarki morskiej.

AMB Stuttgart | Międzynarodowe Targi Obróbki Metali

Tereny Targowe w Stuttgarcie Flughafenstraße, Stuttgart, Leinfelden-Echterdingen, Germany

Targi AMB to jedna z największych i najważniejszych imprez wystawienniczych branży obróbki metali na świecie, na których prezentują się przede wszystkim producenci maszyn oraz narzędzi precyzyjnych do obróbki ubytkowej metali.

Sun Shading Expo | Targi Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych w Anaheim, CA

Anaheim Convention Center 800 W Katella Ave, Anaheim, CA, United States

Nowa impreza związku R+T Alliance są targi Sun Shading Expo North America w USA. Sun Shading Expo to najważniejsze targi w Północnej Ameryce dla branży osłon przeciwsłonecznych, rolet i bram, będące siostrzaną imprezą R+T Stuttgart.

WindEnergy Hamburg | Międzynarodowe Targi Energetyki Wiatrowej

Tereny Targowe w Hamburgu Messeplatz 1, Hamburg, Germany

Targi WindEnergy to najważniejsza impreza wystawiennicza poświęcona energetyce wiatrowej o zasięgu globalnym. Są one międzynarodową platformą spotkań i nawiązywania kontaktów biznesowych dla producentów, poddostawców, firm usługowych oraz dystrybutorów i odbiorców energii wiatrowej.

SÜFFA | Specjalistyczne Targi Branży Mięsnej

Tereny Targowe w Stuttgarcie Flughafenstraße, Stuttgart, Leinfelden-Echterdingen, Germany

Targi SÜFFA to najważniejsze targi branży mięsnej w krajach niemieckojęzycznych prezentujące produkty i rozwiązania w obszarze produkcji, przetwórstwa mięsa, sprzedaży i wyposażenia sklepów mięsnych.