Oficjalne Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

logo_kmk.png

 logoLMS.png                                                          logo_hamburg.png

TARGI HAMBURSKIE

Targi Hamburskie (Hamburg Messe und Congress) są jedną z najważniejszych spółek targowych w Niemczech. Na przebudowanych terenach targowych, obejmujących 11 hal wystawienniczych o łącznej powierzchni 87.000m2, każdego roku odbywa się kilkadziesiąt imprez branżowych oraz imprez typu B2C.

Wśród najważniejszych imprez targowych w Niemczech i na świecie, należą bez wątpienia Międzynarodowe Targi Budowy i Wyposażenia Statków, Maszyn i Technologii Morskich SMM. Ubiegłoroczna edycja tych największych i najważniejszych dla przemysłu okrętowego targów odbyła się pod patronatem Kanclerz Niemiec Angeli Merkel i zgromadziła rekordową liczbę 2102 wystawców z 67 krajów z całego świata (wśród nich aż 37 firm polskich) oraz blisko 50.000 zwiedzających. Następna edycja zaplanowana jest na wrzesień 2016 roku.

Kolejną ważną imprezą organizowaną przez Targi Hamburskie są Międzynarodowe Targi Energetyki Wiatrowej WindEnergy Hamburg, które odbędą się w dniach 27 - 30 września 2016 r. w Hamburgu. Targi WindEnergy w Niemczech to najważniejsza impreza wystawiennicza poświęcona energetyce wiatrowej o zasięgu globalnym. Są one międzynarodową platformą spotkań i nawiązywania kontaktów biznesowych dla producentów, poddostawców, firm usługowych oraz dystrybutorów i odbiorców energii wiatrowej. Już premierowa edycja targów w 2014 r. (targi odbywają się co 2 lata) zakończyła się ogromnym sukcesem. Swoją ofertę na powierzchni ponad 65.000 m2 zaprezentowało blisko 1250 wystawców (w tym 9 firm z Polski), a targi odwiedziło ponad 33.000 gości (95% stanowili branżyści) z 80 krajów świata (35% gości z zagranicy).

Do najważniejszych imprez odbywających się co roku (w marcu) w Hamburgu należą Międzynarodowe Targi Hotelarstwa, Gastronomii, Żywienia Zbiorowego, Piekarnictwa i Cukiernictwa INTERNORGA. Targi Internorga to najstarsza i największa w Europie i w Niemczech oraz jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez wystawienniczych branży hotelarskiej i gastronomicznej na świecie. Tegoroczna edycja targów zgromadziła ponad 1.000 wystawców z 25  krajów (w tym z Polski) oraz ponad 100.000 zwiedzających – specjalistów z branży.

W cyklu dwuletnim odbywają się również specjalistyczne targi poświęcone technice i materiałom do wykończenia budynków (Specjalistyczne Targi Elektrotechniki, Techniki Sanitarnej i Grzewczej oraz Klimatyzacji GET Nord), a także Specjalistyczne Targi Technologii Produkcyjnych NORTEC, które prezentuję poszczególne etapy procesu produkcji przemysłowej, począwszy od wykonania prototypu po produkt końcowy. Te dwie imprezy mają ugruntowaną i liczącą się pozycję w Niemczech i są doskonałą okazją dla firm pragnących rozpoczęcie rynku niemieckiego i nawiązania kontaktów handlowych w Niemczech, krajach niemieckojęzycznych i północno-europejskich.

Polskie Przedstawicielstwo Targów Hamburskich w Polsce zaprasza serdecznie do udziału we wszystkich targach organizowanych przez Hamburg Messe, udziela bezpłatnych informacji na temat targów i prowadzi sprzedaż biletów wstępu na targi w przedsprzedaży –

tel.: 22 620-71-98, 22 620-72-98,

E-mail: biuro(@)eurotargi.com.

 

TARGI HAMBURSKIE - NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Zamówienie biletów

Dojazd na targi

Plan terenów targowych

Hamburg

Targi Hamburskie

Targi Hamburskie

Targi energetyki wiatrowej

Targi WindEnergy Hamburg