Polskie Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich, Karlsruhe logo

Oficjalne Przedstawicielstwo
Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

Targi w Niemczech loga
Targi Hamburskie logo

Targi Hamburskie

Targi Hamburskie (Hamburg Messe und Congress) są jedną z najważniejszych spółek targowych w Niemczech. Na przebudowanych terenach targowych, obejmujących 11 hal wystawienniczych o łącznej powierzchni 87.000m2, każdego roku odbywa się kilkadziesiąt imprez branżowych oraz imprez typu B2C.

Profil terenów targowych w Hamburgu

Hamburg to piękne oraz dynamiczne miasto zlokalizowane w północnych Niemczech. Jest również jednym z najważniejszych miejsc dla przemysłu targowego i kongresowego w tym kraju, ale i także w Europie i na świecie. Cały kompleks targowo-kongresowy znajduje się w samym centrum miasta, co zapewnia wyśmienitą lokalizację i warunki dojazdu. Hamburg Messe und Congress gości nie tylko liczne imprezy targowe, ale także konferencje, spotkania biznesowe oraz inne wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Kompleks targowy oferuje nie tylko doskonałe warunki i infrastrukturę, ale również firmuje się jako przyjazne dla środowiska miejsce, co doskonale wpisuje się w profil organizowanych w tym mieście targów.

Oprócz imprez sektora morskiego i stoczniowego organizowane są tam m.in. imprezy poświęcone energetyce wiatrowej, targi OZE oraz imprezy targowe dla wielu innych branż przemysłowych. W okolicach Hamburga istnieje silnie rozwinięty przemysł stoczniowy i morski, a także lotniczy i samochodowy. Nie można także zapominać o organizowanych tam jednych z największych targów dla branży spożywczej, gastronomicznej i hotelarskiej. Jak widać, Targi Hamburskie mają różnorodny profil i wiele do zaoferowania.

Najważniejsze imprezy targowe w Hamburgu

Wśród najważniejszych imprez targowych w Niemczech i na świecie, należą bez wątpienia Międzynarodowe Targi Budowy i Wyposażenia Statków, Maszyn i Technologii Morskich SMM.

Kolejną ważną imprezą organizowaną przez Targi Hamburskie są Międzynarodowe Targi Energetyki Wiatrowej WindEnergy Hamburg. Targi WindEnergy w Niemczech to najważniejsza impreza wystawiennicza poświęcona energetyce wiatrowej o zasięgu globalnym. Są one międzynarodową platformą spotkań i nawiązywania kontaktów biznesowych dla producentów, poddostawców, firm usługowych oraz dystrybutorów i odbiorców energii wiatrowej.

Do najważniejszych imprez odbywających się co roku w Hamburgu należą Międzynarodowe Targi Hotelarstwa, Gastronomii, Żywienia Zbiorowego, Piekarnictwa i Cukiernictwa INTERNORGA. Targi INTERNORGA to najstarsza i największa w Europie i w Niemczech oraz jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez wystawienniczych branży hotelarskiej i gastronomicznej na świecie.

W cyklu dwuletnim odbywają się również specjalistyczne targi poświęcone technice i materiałom do wykończenia budynków – Specjalistyczne Targi Elektrotechniki, Techniki Sanitarnej i Grzewczej oraz Klimatyzacji GET Nord. Ponadto, Specjalistyczne Targi Technologii Produkcyjnych NORTEC, które prezentują poszczególne etapy procesu produkcji przemysłowej, począwszy od wykonania prototypu po produkt końcowy.

Te dwie imprezy mają ugruntowaną i liczącą się pozycję w Niemczech i są doskonałą okazją dla firm pragnących rozpocząć eksport na rynek niemiecki. Te targi wystawiennicze umożliwiając nawiązanie kontaktów handlowych w Niemczech, krajach niemieckojęzycznych i północno-europejskich.

Przedstawicielstwo w Polsce

Oficjalne Polskie Przedstawicielstwo Targów Hamburskich w Polsce zaprasza serdecznie do udziału we wszystkich targach organizowanych przez Hamburg Messe, udziela bezpłatnych informacji na temat targów i prowadzi sprzedaż biletów wstępu na targi w przedsprzedaży.

Targi w Hamburgu

Targi SMM

SMM Hamburg

Międzynarodowe Targi Budowy i Wyposażenia Statków, Maszyn i Technologii Morskich SMM Hamburg

Więcej o targach >>

Targi WindEnergy

WindEnergy Hamburg

Międzynarodowe Targi Energetyki Wiatrowej WindEnergy Hamburg

Więcej o targach >>

Targi Internorga

INTERNORGA

Wiodące Targi Branży Horeca INTERNORGA

Więcej o targach >>

Targi Marine Interiors by SMM

MARINE INTERIORS

Specjalistyczne Targi Projektowania i Wyposażenia Wnętrz Statków Pasażerskich MARINE INTERIORS

Więcej o targach >>

Targi GET Nord

GET Nord

Specjalistyczne Targi Elektrotechniki, Techniki Sanitarnej i Grzewczej oraz Klimatyzacji GET Nord

Więcej o targach >>

Targi Photopia

PHOTOPIA SUMMIT

Nowa platforma branży foto-video (Targi, Festiwal, Platforma 365)

Więcej o targach >>

Targi współorganizowane

Targi Inmex SMM India

SMM Inmex India

Międzynarodowe Targi Budowy i Wyposażenia Statków, Maszyn i Technologii Morskich SMM Inmex India w Mombaju

Więcej o targach >>

Usługi dla wystawców Targów w Hamburgu

Wystawców zainteresowanych dodatkowymi usługami, takimi jak np. zabudowa stoisk targowych, prosimy o kontakt lub przejście do internetowego centrum obsługi wystawcy Hamburg Messe OSC.

Hamburg Messe OSC

Hamburg Messe OSC to centrum internetowej obsługi dla wystawców, które umożliwia łatwe i wygodne zarządzanie  udziałem w targach organizowanych przez Hamburg Messe und Congress GmbH.

W serwisie wystawcy maja możliwość np. zamówienia usług technicznych lub marketingowych. Hamburg Messe OSC jest dostępne 24 godziny na dobę przez przeglądarkę internetową dla zarejestrowanych wystawców.

 

Zapytaj o warunki udziału

Masz pytania? Chętnie odpowiemy. Oferujemy bezpłatną pomoc w załatwianiu spraw związanych z organizacją stoisk wystawienniczych.

Aktualności

Festiwal PHOTOPIA Hamburg nie będzie kontynuowany w obecnej formie

Targi Hamburskie (HMC) ogłosiły zakończenie organizacji festiwalu branży foto-wideo i obrazowania PHOTOPIA Hamburg. Pomimo sukcesu imprezy debiutującej w 2021 roku, obecnie trudne warunki na rynku uniemożliwiają ekonomicznie wykonalną realizację tego wydarzenia....

MS&D: Międzynarodowa konferencja bezpieczeństwa morskiego i obrony z nowym partnerem

Podczas targów SMM Hamburg odbędzie się międzynarodowa konferencja dotycząca bezpieczeństwa morskiego i obrony MS&D. W dniach 5 i 6 września 2024 roku w Hamburgu na konferencji pojawią się wysoko postawieni przedstawiciele marynarek wojennych z całego...

Program Ramowy Targów INTERNORGA 2024

W 2024 roku targi INTERNORGA po raz kolejny staną się miejscem współpracy biznesowej, wymiany wiedzy oraz dyskusji związanych z rynkiem gastronomicznym i hotelarskim. Wśród oferowanych przestrzeni dla tych działań, na uwagę zasługują dwa innowacyjne formaty, które...

Targi fotograficzne PHOTOPIA 2024 powracają z nowymi atrakcjami

PHOTOPIA Hamburg w ubiegłym roku zachwyciło uczestników i wystawców swoją atmosferą i innowacyjnością. Przygotowania do kolejnej edycji festiwalu i targów poświęconych fotografii, wideografii oraz komunikacji wizualnej już ruszyły. Kolejna edycja odbędzie się w dniach...

Miasto targowe Hamburg

Hamburg to jedno z najstarszych miast targowych w Niemczech. Przywilej organizowania targów nadał Święty Cesarz Rzymski Karol IV w dniu 29 stycznia 1365 roku.

W dniu 3 czerwca 2004 r. położono kamień węgielny pod Nowy Targ Hamburski, zaprojektowany przez architekta z Düsseldorfu Christopha Ingenhovena. Potrzebna była większa przestrzeń dla dużych imprez takich jak INTERNORGA i SMM – wiodących międzynarodowych targów morskich. Osiem z dwunastu hal na starym terenie zostało zburzonych i zastąpionych trzema większymi, nowoczesnymi halami.

Na nowym terenie pod Wieżą Telewizyjną powstały cztery nowe hale. Wewnętrzna powierzchnia wystawiennicza została zwiększona z 64.000 metrów kwadratowych do 87.000 metrów kwadratowych. W tym samym czasie CCH – Congress Center Hamburg zostało rozbudowane o nową powierzchnię konferencyjną i halę wystawową o powierzchni 7.000 metrów kwadratowych.

Co roku odbywa się tu ponad 40 targów i dobre 250 konferencji i wydarzeń kulturalnych, które przyciągają ponad milion odwiedzających. Od otwarcia w 1973 r. Hamburg jest miejscem ważnych międzynarodowych konferencji medycznych, a od dziesięcioleci należy do czołówki niemieckich miejsc odbywania się dorocznych walnych zgromadzeń spółek giełdowych.

HMC posiada sieć 26 zagranicznych przedstawicielstw w Europie, Ameryce i Azji, dzięki czemu zagraniczni wystawcy mogą uzyskać doradztwo i wsparcie również w swoich krajach. Oficjalne Polskie Przedstawicielstwo Targów Hamburskich w Polsce zaprasza do kontaktu wszystkich wystawców i odwiedzających.

 

Hamburg Messe und Congress