Polskie Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich, Karlsruhe logo

Oficjalne Przedstawicielstwo
Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

Targi w Niemczech loga

Oferta dla wystawców

Witamy serdecznie w ofercie dla wystawców, którzy poszukują możliwości zaprezentowania swojej marki na targach w Niemczech. Jesteśmy Oficjalnym Przedstawicielstwem w Polsce spółek targowych w Hamburgu, Stuttgarcie oraz Karlsruhe, otwierając tym samym drzwi do atrakcyjnego rynku niemieckiego dla instytucji i firm z Polski.

Oficjalne Przedstawicielstwo w Polsce

Nasza oferta obejmuje kompleksową pomoc w zgłoszeniu udziału w targach w Hamburgu, Stuttgarcie i Karlsruhe. Jako przedstawicielstwo, gwarantujemy profesjonalne wsparcie w uzyskaniu informacji o wybranych targach, przygotowania do targów, wypełnienia formularzy zgłoszeniowych.

Wystawcom targowym oferujemy:

  • Materiały informacyjne i formularze zgłoszeniowe.
  • Pomoc w załatwianiu spraw związanych z organizacją stoisk wystawienniczych.
  • Organizację wspólnych stoisk polskich firm.
  • Kontakt z tłumaczami.
  • Pomoc przy rezerwacji noclegów.

Targi w Hamburgu, Stuttgarcie i Karlsruhe

Zapewniamy bezpłatne wsparcie dla polskich firm, podmiotów i instytucji, ułatwiając udział w wielu targach branżowych, które cieszą się uznaniem zarówno w Niemczech, jak i międzynarodowo.

Nasza oferta targowa to unikalna szansa na skuteczną promocję polskich podmiotów na międzynarodowej arenie i rynku naszego zachodniego sąsiada. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą targów w kalendarzu targów.

Dla przedsiębiorstw i firm

Oferujemy kompleksowe wsparcie dla przedsiębiorstw pragnących zaistnieć na niemieckim rynku targowym. Proponujemy pomoc w całym procesie przygotowań – od wyboru odpowiednich targów, przez proces zgłoszeniowy, po wsparcie podczas organizacji stoiska.

Dodatkowo zapewniamy materiały informacyjne oraz kontakty do tłumaczy, aby Państwa marka mogła skutecznie komunikować się z międzynarodową publicznością.

Dla firm pośredników: firmy doradcze, marketingowe i konsultingowe

Zapewniamy firmom doradczym, marketingowym i konsultingowym wsparcie w reprezentowaniu ich klientów na niemieckich targach branżowych.

Oferujemy pomoc w procesie zgłoszenia i przygotowania do targów, które pozwolą na efektywne zaprezentowanie oferty klientów.

Dla podmiotów i instytucji: klastry, agencje rozwoju regionalnego, stowarzyszenia

Nasza oferta dla instytucji i organizacji obejmuje pomoc w prezentacji potencjału gospodarczego i projektów rozwojowych na targach w Niemczech.

Oferujemy wsparcie w organizacji stoisk klastrowych oraz regionalnych, które umożliwią skuteczne promowanie regionów i branż. Ułatwiamy i usprawniamy cały proces przygotowania do targów.

Organizacja stoiska polskiego

Specjalizujemy się w organizacji stoisk narodowych na targach w Hamburgu, Stuttgarcie i Karlsruhe, gdzie polskie firmy mogą wspólnie prezentować swoje produkty i usługi. Dzięki temu uczestnicy mogą korzystać z przestrzeni wystawienniczej o wysokim standardzie oraz prowadzić działania promocyjne pod wspólnym szyldem.

To znacząco zwiększa widoczność i rozpoznawalność na arenie międzynarodowej oraz potencjał nawiązywania kontaktów biznesowych z nowymi inwestorami i partnerami.

Kontakt i oferta uczestnictwa w targach

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz dogłębnej znajomości największych imprez targowych jesteśmy w stanie zapewnić firmom z Polski nie tylko udział, ale także wsparcie i korzyści z uczestnictwa. Zapraszamy do kontaktu.

Zapytaj o warunki udziału

Masz pytania? Chętnie odpowiemy. Oferujemy bezpłatną pomoc w załatwianiu spraw związanych z organizacją stoisk wystawienniczych.

logo fair support black no border transp

Oficjalne Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

Telefon:
+48 22 620 71 98
+48 22 620 72 98

Kontakt
Zgoda na przetwarzanie danych