Polskie Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich, Karlsruhe logo

Oficjalne Przedstawicielstwo
Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

Targi w Niemczech loga

Mimo przeniesienia najważniejszych Międzynarodowych Targów Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych R+T w Stuttgarcie na nowy termin w 2024 roku branża będzie miała możliwość spotkania jeszcze w tym roku w ramach innych imprez „siostrzanych”.

Targi R+T Asia

Najważniejsze Azjatyckie Targi Rolet, Bram i Drzwi oraz, Okien i Osłon Przeciwsłonecznych R+T Asia odbędą Shenzen. Impreza odbywa się corocznie od 2005 roku gromadząc ok 750 wystawców i ok. 45.000 odwiedzających. Udział w targach umożliwia dostęp do rynku największego światowego producenta materiałów budowlanych – Chin, a także do silnie rozwijających się rynków Indonezji, Korei, Malezji, Tajlandii i Wietnamu.

Targi R+T Turkey

Najważniejsze w Turcji Targi Rolet, Drzwi i Bram oraz Osłon Przeciwsłonecznych R+T Turkey odbędą się na terenach Istanbul Exhibition Cener. Udział w targach jest okazją do nawiązania kontaktów z firmami z rynku tureckiego, który jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków na świecie, a także sprzyjają nawiązaniu kontaktów z przedsiębiorstwami z krajów bliskiego i środkowego Wschodu oraz Bałkanów i Afryki Północnej.

Targi APAExpo by R+T

APAExpo by R+T – pierwsza edycja targów poświęconych branży automatycznych bram i drzwi współorganizowana przez Targi Stuttgarckie oraz hiszpański Związek Producentów Automatycznych Drzwi i Bram (APA) odbędzie się w terminie 5 – 7 października 2022 w Barcelonie. Wcześniej impreza tej branży pod nazwą FIPA odbywała się w Walencji gromadząc ponad 100 wystawców oraz 3.500 odwiedzających. Już teraz ponad 600 m2 powierzchni wystawienniczej targów APAExpo by R+T jest zajęte, jeszcze przy zgłoszeniu do 18 kwietnia 2022 obowiązują niższe ceny za powierzchnię wystawienniczą. Więcej informacji o imprezie na stronie: https://apaexpopuertasautomaticas.com/

Targi Sun Shading Expo North America

Sun Shading Expo North America – nowa impreza poświęcona branży osłon przeciwsłonecznych zewnętrznych i wewnętrznych, napędów i systemów sterowania oraz rozwiązaniom „Smart Home” odbędzie się w terminie 12 – 14 października 2022 w Charlotte Convention Center równolegle do targów IFAI Expo. Więcej informacji na temat imprezy na stronie: https://sunshadingexpo.com/

Zapraszamy do kontaktu w razie zainteresowania udziałem w w/w imprezach.

Fair Support & Service
Oficjalne Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

ul. Gibalskiego 21, 01-190 Warszawa
tel: +48 22 620 71 98, tel: +48 22 620 72 98, fax: +48 22 245 43 42
biuro()eurotargi.com

Podziel się informacją!