Polskie Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich, Karlsruhe logo

Oficjalne Przedstawicielstwo
Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

Targi w Niemczech loga

R+T Alliance, czyli partnerskie targi R+T na świecie

by | 7 lutego 2022

W ramach R+T Alliance, czyli partnerskich imprez dla Międzynarodowych Targów Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych R+T w Stuttgarcie odbywają się liczne targi międzynarodowe w krajach i regionach poza Niemcami. Stwarzają one doskonałą okazję dla firm poszukujących kontaktów biznesowych na innych rynkach docelowych.

Targi w Chinach: R+T Asia

Najważniejsze Azjatyckie Targi Rolet, Bram i Drzwi oraz, Okien i Osłon Przeciwsłonecznych R+T Asia odbywają się w Shenzen. Impreza odbywa się corocznie od 2005 roku gromadząc ok 750 wystawców i ok. 45.000 odwiedzających. Udział w targach umożliwia dostęp do rynku największego światowego producenta materiałów budowlanych – Chin, a także do silnie rozwijających się rynków Indonezji, Korei, Malezji, Tajlandii i Wietnamu.

Targi Turcji na Azję Mniejszą: R+T Turkey

Najważniejsze w Turcji Targi Rolet, Drzwi i Bram oraz Osłon Przeciwsłonecznych R+T Turkey odbywają się na terenach Istanbul Exhibition Cener. Udział w targach jest okazją do nawiązania kontaktów z firmami z rynku tureckiego, który jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków na świecie, a także sprzyjają nawiązaniu kontaktów z przedsiębiorstwami z krajów bliskiego i środkowego Wschodu oraz Bałkanów i Afryki Północnej.

Targi w Hiszpanii: APAExpo by R+T

APAExpo by R+T: pierwsza edycja targów poświęconych branży automatycznych bram i drzwi współorganizowana przez Targi Stuttgarckie oraz hiszpański Związek Producentów Automatycznych Drzwi i Bram (APA) odbyła się w terminie 5 – 7 października 2022 w Barcelonie. Wcześniej impreza tej branży pod nazwą FIPA odbywała się też w Walencji gromadząc ponad 100 wystawców oraz 3.500 odwiedzających. To doskonała okazja dla firm zainteresowanych nawiązaniem kontaktów biznesowych na Półwyspie Iberyjskim. Więcej informacji o imprezie na stronie: https://apaexpopuertasautomaticas.com/

Targi w Ameryce Północnej: Sun Shading Expo North America

Sun Shading Expo North America: nowa impreza poświęcona branży osłon przeciwsłonecznych zewnętrznych i wewnętrznych, napędów i systemów sterowania oraz rozwiązaniom „Smart Home” odbyłą się się w terminie 12 – 14 października 2022 w Charlotte Convention Center w Orlando na Florydzie, równolegle do targów IFAI Expo. Targi odbywają się cyklicznie Sun Shading Expo, a obecnie ich lokalizacja jest w Anheim, w Kaliforni. Więcej informacji na temat imprezy na stronie: https://sunshadingexpo.com/

Wszystkie te imprezy i targi budowlane to świetna okazja do budowania sieci kontaktów z zakresu rolet, bram i drzwi, okien i osłon przeciwsłonecznych. Zapraszamy do kontaktu w razie zainteresowania udziałem w w/w imprezach.

Podziel się informacją!

Oficjalne Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

Fair Support & Service

ul. Gibalskiego 21, 01-190 Warszawa
tel: +48 22 620 71 98, tel: +48 22 620 72 98, fax: +48 22 245 43 42
[email protected]