Polskie Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich, Karlsruhe logo

Oficjalne Przedstawicielstwo
Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

Targi w Niemczech loga

Targi branży winiarskiej IVIF odwołane

by | 13.12, 2021

W związku z tym, że pozostało już tylko około pięciu miesięcy, Messe Stuttgart i Niemieckie Stowarzyszenie Winiarzy (DWV) ogłosiły, że targi INTERVITIS INTERFRUCTA nie odbędą się zgodnie z planem w kwietniu 2022 roku. Bez wpływu na tę decyzję pozostaje 64 Międzynarodowy Kongres DWV, który zostanie zorganizowany przez DWV w dniach 10-12 kwietnia 2022 r. w Stuttgarcie w Niemczech.

DWV i Messe Stuttgart od dawna wspierają koncepcję INTERVITIS INTERFRUCTA, dopiero od niedawna wprowadzając nowe pomysły na stworzenie trwałej i międzynarodowej platformy dla tego sektora. Wobec braku wyraźnego zaangażowania w INTERVITIS INTERFRUCTA 2022, wykazanego przez liderów rynku niemieckiego, organizatorzy zdecydowali się nie organizować ponownie tego wydarzenia w przyszłym roku.

W tych okolicznościach spełnienie wysokich międzynarodowych standardów, które już zostały ustanowione przez to wydarzenie, nie jest finansowo opłacalne. Jak wyjaśnia Sebastian Schmid, Dyrektor Działu Technologii w Messe Stuttgart: “To było wspaniałe uczucie mieć z powrotem na pokładzie te firmy, których tak bardzo brakowało podczas poprzednich wydarzeń. Zebranie się razem w celu wdrożenia przełomowej i trwałej koncepcji, mającej na celu ustanowienie najlepszego międzynarodowego spotkania branżowego dla sektora produkcji wina w doskonałej lokalizacji, gdzie rozwijają się technologie i innowacyjne myślenie w Niemczech. Regionalne formaty imprez są już objęte dwoma wydarzeniami w Mainz i Karlsruhe.

Międzynarodowa platforma dla tego sektora w branży spożywczej z pewnością będzie potrzebna w dłuższej perspektywie niezależnie od lokalizacji.

Serdecznie dziękujemy za wieloletnie zaufanie i zaangażowanie w INTERVITIS INTERFRUCTA!

Podziel się informacją!

Oficjalne Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

Fair Support & Service

ul. Gibalskiego 21, 01-190 Warszawa
tel: +48 22 620 71 98, tel: +48 22 620 72 98, fax: +48 22 245 43 42
[email protected]