Polskie Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich, Karlsruhe logo

Oficjalne Przedstawicielstwo
Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

Targi w Niemczech loga

PHOTOPIA Hamburg w ubiegłym roku zachwyciło uczestników i wystawców swoją atmosferą i innowacyjnością. Przygotowania do kolejnej edycji festiwalu i targów poświęconych fotografii, wideografii oraz komunikacji wizualnej już ruszyły. Kolejna edycja odbędzie się w dniach od 10 do 13 października 2024 na terenach Targów Hamburskich (Hamburg Messe).

Wielowymiarowy świat fotografii i wideo

Festiwal i targi PHOTOPIA to nowe wydarzenie, odbywające się od 2021 roku, dla branży fotografii, filmu i innych procesów obrazowania, gdzie można zapoznać się z produktami i usługami związanymi z nagrywaniem, edycją i przetwarzaniem zdjęć oraz filmów. Można tutaj innowacje, premiery, oraz bogatą ofertę branżową.

PHOTOPIA szybko stała się jednym z największych tego typu wydarzeń w Europie. Od czasu rozwiązania targów Photokina w Kolonii, to tutaj odbywa się ceremonia wręczenia nagród TIPA World Awards. TIPA (Technical Image Press Association) to międzynarodowe stowarzyszenie wydawców prasy foto-wideo.

Planowanie przestrzeni wystawienniczych dla najbliższej edycji festiwalu i targów PHOTOPIA już ruszyło. Wystawcy mogą zgłaszać swoje udział już teraz, by zapewnić sobie atrakcyjne umiejscowienie swoich stoisk.

Zgłoś chęć udziału w targach >

AI CENTER 2024: Nowe horyzonty sztucznej inteligencji w fotografii i wideo

Podczas PHOTOPIA 2024 będzie można zapoznać się z innowacjami w dziedzinie AI. Targi Hamburg wspólnie z partnerem AI.HAMBURG prowadzą nabór wystawców do specjalnej strefy wystawienniczej — AI CENTER 2024. To okazja dla start-upów i nowatorskich firm, aby zaprezentować swoje przełomowe rozwiązania z obszaru SI w branżach fotografii i wideografii. W ostatniej, minionej edycji dziewięć firm zaprezentowało swoje innowacje.

Nowości na PHOTOPIA 2024

W tym roku PHOTOPIA wprowadza nową strefę dla twórców treści — Content Creators World. To miejsce, gdzie będzie można uczestniczyć w rozmowach z ekspertami, warsztatach oraz networkingowych spotkaniach dla osób zajmujących się tworzeniem treści. 

Festiwal będzie też okazją do zapoznania się z najnowszymi technologiami oraz trendami wpływającymi na branżę. Targi skierowane są zarówno do profesjonalistów, jak i pasjonatów fotografii oraz filmowania. Jest to wydarzenie skierowane do firm, sprzedawców, profesjonalnych fotografów, pół profesjonalistów, hobbystów i entuzjastów fotografii, oraz twórców treści.

Innymi, ważnymi aspektami w 2024 roku będą również fotografia przyrodnicza oraz B2B Day skierowany do firm i branżowych profesjonalistów.

Promocja na bilety dla odwiedzających w przedsprzedaży

Kolejna edycja festiwalu odbędzie się od 10 do 13 października 2024 w Hamburgu. Na gości czekają liczne wydarzenia i atrakcje, w tym wystawy fotograficzne, konferencje, warsztaty, koncerty. Bilety są dostępne w przedsprzedaży tylko do końca lutego za 15 € zamiast standardowych 27 €.

Zamów bilet w przedsprzedaży >

Zdjęcia: © Hamburg Messe und Congress

Fair Support & Service
Oficjalne Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

ul. Gibalskiego 21, 01-190 Warszawa
tel: +48 22 620 71 98, tel: +48 22 620 72 98, fax: +48 22 245 43 42
biuro()eurotargi.com

Podziel się informacją!