Polskie Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich, Karlsruhe logo

Oficjalne Przedstawicielstwo
Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

Targi w Niemczech loga

REHAB 2023: Trzy specjalistyczne kongresy medyczne gwarantują różnorodną dyskusję w ramach targów

by | 04.05, 2023

Już w czerwcu, w dniach 15-17 czerwca 2023, w Karlsruhe, odbędą się 22-gie europejskie targi rehabilitacji, terapii, opieki i integracji – REHAB Karlsruhe. Po raz pierwszy targom towarzyszyć będą aż  trzy specjalistyczne kongresy rehabilitacji i fizjoterapii.

Bogata oferta merytoryczna poświęcona rehabilitacji i fizjoterapii

Oprócz interdyscyplinarnego kongresu terapeutów CON.THERA, który kładzie nacisk na neurorehabilitację, w tym samym czasie odbędzie się coroczna konferencja Stowarzyszenie Terapeutów Bobath w Niemczech (Vereinigung der Bobath Therapeuten Deutschlands e.V.) oraz coroczna konferencja DGNKN, Niemieckiego Towarzystwa Neurotraumatologii i Neurorehabilitacji Klinicznej (Deutsche Gesellschaft für Neurotraumatologie und klinische Neurorehabilitation e.V. ).

Oznacza to, że terapeuci, fizjoterapeuci, technicy fizjoterapii i rehabilitacji oraz ortopedzi, jak również lekarze i psycholodzy będą mogli skorzystać z szerokiego zakresu wydarzeń merytorycznych poza samą wizytą na targach REHAB.

Program i panele dyskusyjne odbywają się głównie w języku niemieckim. Szczegółowe Informacje na temat programu oraz bilety dostępne są w języku niemieckim na stronie: www.rehab-karlsruhe.com

Cieszymy się, że targi REHAB w Karlsruhe stanowią przyszłościową platformę współpracy z tymi renomowanymi stowarzyszeniami. W ten sposób targi oferują swoim gościom branżowym bezpośrednią wartość dodaną poprzez możliwość interdyscyplinarnej współpracy i tworzenia sieci kontaktów w nowych merytorycznych obszarach” – wyjaśnia Beate Frères, Kierownik Działu Targów Własnych w Targach Karlsruhe.

Wszystkie te trzy kongresy będą poświęcone różnorodnym, specjalistycznym tematom z zakresu neurologii, medycyny, rehabilitacji, fizjoterapii i terapii oraz opiece nad pacjentem. Dzięki temu uczestnicy REHAB będą mogli skorzystać z bogatego merytorycznie programu towarzyszącemu targom.

Przy tego typu współpracy dochodzi do ponadbranżowej wymiany poglądów, uczymy się od siebie nawzajem a najlepsze praktyki leczenia naszych pacjentów są osiągane zdecydowanie zawsze wspólnie” – podsumowuje prof. Michael Jöbges (Schmieder Clinics, Konstancja), pierwszy przewodniczący DGNKN i członek naukowej rady doradczej Stowarzyszenia Bobath.

O targach REHAB

Targi REHAB w Karlsruhe od ponad 40 lat są stałym punktem w kalendarzu targowym na niemieckojęzycznym rynku medycyny, rehabilitacji i terapii. Odbywające się co dwa lata targi budują swoją pozycję jako najważniejsza platforma branżowa dla wysokiej jakości sprzętu dla osób niepełnosprawnych ruchowo oraz pomocy dla dzieci w Niemczech, krajach niemieckojęzycznych oraz Europie. Tematyka targów REHAB obejmuje najnowsze trendy i innowacje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt i środki rehabilitacyjne i medyczne, jak również aktualne trendy i praktyki terapeutyczne oraz usługi pielęgnacyjne.

Na targi można zgłosić się jako wystawca i nawiązać cenne kontakty biznesowe na tym odbywającym się co roku wydarzeniu.

Informacje dostępne są także w Oficjalnym Przedstawicielstwie Targów Karlsruhe w Polsce.

Zdjęcie: © Messe Karlsruhe/ Behrendt und Rausch

Podziel się informacją!

Oficjalne Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

Fair Support & Service

ul. Gibalskiego 21, 01-190 Warszawa
tel: +48 22 620 71 98, tel: +48 22 620 72 98, fax: +48 22 245 43 42
[email protected]