Polskie Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich, Karlsruhe logo

Oficjalne Przedstawicielstwo
Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

Targi w Niemczech loga

Targi INTERNORGA 2023 zakończone sukcesem

by | 20.03, 2023

Tegoroczna edycja targów INTERNOGA ze swoim mottem „wszyscy razem” zgromadziła licznych gości z branży hotelarskiej, gastronomicznej, piekarskiej i cukierniczej i potwierdziła swoją rolę platformy wymiany inspiracji i tworzenia nowych trendów dla całej branży HoReCa. Impreza nie tylko powróciła do swojego wysokiego poziomu, ale dzięki nowym tematom jest również otwarta na przyszłość. W halach wystawienniczych panował optymizm i pozytywny nastrój.

Po ograniczeniach wynikających z pandemii koronawirusa targi INTERNORGA powróciły do swojego marcowego terminu i zaprezentowały większą i bardziej różnorodną ofertę niż ostatnio, którą przedstawiło 1.100 wystawców, w tym 11 firm z Polski. Podczas pięciu dni targów, przodujące firmy z branży, jak i nowi gracze dyskutowali z gośćmi z branży Hospitality podczas licznych wydarzeń networkingowych o najnowszych trendach i innowacyjnych rozwiązaniach. Szczególną uwagą cieszył się temat „cyfrowych rozwiązań dla branży” i rozbudowany w tym roku temat „pakowanie i dostarczanie”.

W centrum zainteresowania tegorocznej edycji imprezy stał coraz ważniejszy temat żywności pochodzenia roślinnego. Liderzy rynku i nowe Start-up’y zaprezentowali zachwyconej publiczności całą gamę wegańskich i roślinnych produktów spożywczych, między innymi alternatyw dla mięsa, ryb, mleka i jajek.

W tym roku INTERNORGA zaprezentowała nowe formaty, wśród nich „KI-CENTER”- nową platformę wymiany informacji poświęconą sztucznej inteligencji, „What The Food!” – foodlab z najnowszymi rozwiązaniami dla sektora spożywczego, „Open Stage” – wykłady i sesje panelowe dla publiczności, „OFF THE RECORD” – Afterwork-Lounge i nowe miejsce spotkań z jednej strony do kontynuacji rozmów biznesowych, a z drugiej do relaksu po targach.

Tegoroczna INTERNORGA przekonała do siebie również licznych gości odwiedzających imprezę. 92% z ogółu 80.000 zwiedzających w ankiecie przeprowadzonej przez niezależny instytut badawczy przyznała tegorocznej edycji imprezy najwyższe oceny. 93% gości przyznało, że będzie polecać innym udział w targach INTERNORGA. Wystawcy docenili również wysoką fachowość odwiedzających (92% to osoby zaangażowane w procesy decyzyjne w firmie).

Kolejna edycja tej najstarszej w Europie i jednej z największych imprez wystawienniczych branży gastronomicznej i hotelarskiej na świecie odbędzie się za rok, w terminie 8 – 12 marca 2024.

Zdjęcie: © Hamburg Messe und Congress/Michael Zapf

Podziel się informacją!

Oficjalne Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

Fair Support & Service

ul. Gibalskiego 21, 01-190 Warszawa
tel: +48 22 620 71 98, tel: +48 22 620 72 98, fax: +48 22 245 43 42
[email protected]