Oficjalne Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

logo_kmk.png

 logoLMS.png                                                          logo_hamburg.png

WindEnergy

Międzynarodowe Targi Energetyki Wiatrowej | WindEnergy
Nowy termin 1 - 4 grudnia 2020, Hamburg

Szanowni Państwo,

w imieniu Targów Hamburskich zapraszamy Państwa do udziału jako wystawca w kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Energetyki Wiatrowej WindEnergy Hamburg, które odbędą się w dniach 22 - 25 września 2020 r. w Hamburgu

Targi WindEnergy to najważniejsza impreza wystawiennicza poświęcona energetyce wiatrowej o zasięgu globalnym. Są one międzynarodową platformą spotkań i nawiązywania kontaktów biznesowych dla producentów, poddostawców, firm usługowych oraz dystrybutorów i odbiorców energii wiatrowej.

Ostatnia edycja targów w 2018 r. (targi odbywają się w cyklu dwuletnim) zakończyła się ogromnym sukcesem. Swoją ofertę na powierzchni ponad 67.300 m2 zaprezentowało blisko 1500 wystawców z 40 krajów (756 z zagranicy, w tym 22 firm z Polski oraz Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej), a targi odwiedziło blisko 35.000 gości z blisko 100 krajów świata (w sumie 48% gości z zagranicy).

Lista wystawców edycji 2018 dostępna jest na stronie: https://www.windenergyhamburg.com/en/the-expo/exhibitors-products/exhibitor-directory/

Zakres tematyczny targów (dotyczy inwestycji lądowych jak i morskich):

- produkcja turbin wiatrowych

- produkcja komponentów i poddostawcy

- materiały, kompozyty, surowce, przetwarzanie materiałów

- montaż i logistyka

- biura projektowe, doradztwo

- obsługa i konserwacja

- eksploatacja sieci

Już teraz zagwarantujcie sobie Państwo powierzchnię wystawienniczą. Od maja br. rozpoczyna się bowiem planowanie lokalizacji dla wystawców.

Koszty wynajęcia powierzchni (za 1 m2, powierzchnia minimalna 12 m2):

Rodzaj stoiska Koszt powierzchni (1 m2)
Stoisko z 1 stroną otwartą 225,00 EUR
Stoisko z 2 stronami otwartymi 255,00 EUR
Stoisko z 3 stronami otwartymi 285,00 EUR
Stoisko z 4 stronami otwartymi 315,00 EUR
Obowiązkowy wpis do katalogu 550,00 EUR
Opłata AUMA 0,60 EUR / 1 m2
Advocacy Fee 15,00 EUR / 1 m2

Opłata Advocacy Fee służy wsparciu europejskiego rzecznictwa w celu wzmocnienia branży. Do najważniejszych zadań należy przyspieszenie liberalizacji rynku energii elektrycznej UE i zwiększenie kompatybilności między krajowymi przepisami.

Mogą Państwo przyjechać z własną zabudową, bądź zamówić ją poprzez Targi Hamburskie w wersji podstawowej lub kompletnej (szczegółowe informacje dostępne są na stronie http://windenergyhamburg.com).

Jeżeli byliby Państwo zainteresowani udziałem w targach prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (w załączeniu). Przesłanie formularza oznacza akceptację warunków udziału w targach.

Szczegółowe informacje o targach dostępne są na stronie www.windenergyhamburg.com oraz w Przedstawicielstwie Targów Hamburskich w Polsce, tel. 22 620 71 98, e-mail: karas@eurotargi.com.