Oficjalne Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

logo_kmk.png

 logoLMS.png                                                          logo_hamburg.png


logo Suedback

Międzynarodowe Specjalistyczne Targi Rzemiosła Piekarsko-Cukierniczego | SÜDBACK
23 – 26 września 2017, STUTTGART

Data targów:


Start: 23/10/2017 godzina 09:00;
Koniec: 26/10/2017 do godziny 18:00;
Adres:
Messe Stuttgart
Flughafenstraße/Flughafen/Leinfelden-Echterdingen
70629 Stuttgart
Niemcy
Specjalistyczne Targi Rzemiosła Piekarsko-Cukierniczego Südback są jedną z najbardziej kluczowych imprez branżowych cukierników, piekarzy i osób związanych z gastronomią.

Informacje dostępne są również na stronie targów: www.messe-stuttgart.de/suedback

Profil targów

Targi Südback to wiodąca (druga po IBIE) impreza wystawiennicza dla branży piekarsko-cukierniczej w Niemczech. Targi odbywają się zamiennie z targami w Monachium pozwalając firmom prezentującym swoją ofertę na podtrzymanie stałego zainteresowania dla ich produktów ze strony rynku.

Podczas targów Südback prezentowane są zarówno sprawdzone, tradycyjne produkty, jak i innowacyjne techniki produkcji, nowatorskie maszyny i urządzenia oraz trendy, które będą obowiązywać w branży w nadchodzącym okresie.

Südback odwiedzają kompetentni specjaliści (blisko 100% zwiedzających to goście branżowi) ze wszystkich firm związanych z branżą, m.in. z piekarń, cukierni, kawiarni, kafeterii, lodziarni, snack barów, gastronomii, hotelarstwa, sektorów fast-food i żywienia zbiorowego. 78% zwiedzających (dane z 2014) stanowią osoby zaangażowane w sposób bezpośredni w proces decyzyjny w firmie, przy czym większość gości przybywa  na targi z zamiarami inwestycyjnymi (ok. 74%).

Ostatnia edycja targów Südback zakończyła się pełnym sukcesem, gromadząc 646 wystawców oraz ponad 33.000 zwiedzających.

Zakres tematyczny  targów

·         Surowce, półprodukty i dodatki dla branży piekarsko-cukierniczej, esencje i aromaty, mrożone produkty piekarnicze i produkty typu convenience, surowce do produkcji lodów oraz wyroby ekologiczne
  • Technika pracy - maszyny i urządzenia dla piekarni i cukierni, technika produkcji i wypiekania, piece piekarnicze, urządzenia do chłodzenia i zamrażania, maszyny do kawy i automaty do lodów, technika kuchenna, technika pomiarów i ważenia, higiena zakładu
  • Wyposażanie dla sklepów, kawiarni i cukierni, mobilne punkty sprzedaży, lady i urządzenia do prezentacji i sprzedaży produktów piekarsko-cukierniczych, oświetlenie, porcelana, zastawa stołowa itd. 
  • Wyroby piekarnicze i cukiernicze, specjalności i własne marki producentów, delikatesy, słodycze, kawa, herbata, napoje
  • Wspieranie sprzedaży, ubiory służbowe, artykuły dekoracyjne i opakowania, reklama
  • Usługi, oprogramowanie komputerowe dla branży, systemy kasowe, literatura fachowa, związki i organizacje branżowe, doradztw

Program ramowy

Wymianie informacji, pomysłów i opinii, a także promowaniu innowacji służy program ramowy towarzyszący targom - konkurs Südback Trend Award, fora - Forum Trendów w Piekarnictwie i Forum Trendów w Cukiernictwie oraz konkursy i pokazy kunsztu cukierniczego i piekarskiego.