Oficjalne Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

logo_kmk.png

 logoLMS.png                                                          logo_hamburg.png


logo Moulding Expo

Międzynarodowe Targi Tworzenia Form, Narzędzi do Form i Modelowania | Moulding Expo
21 - 24 maja 2019, STUTTGART

Data targów:


Start: 21/05/2019 godzina 09:00;
Koniec: 24/05/2019 do godziny 16:00;
Adres:
Messe Stuttgart
Flughafenstraße/Flughafen/Leinfelden-Echterdingen
70629 Stuttgart
Niemcy
Targi Moulding Expo to nowe wydarzenie (w 2019 r. odbędzie się ich trzecia edycja) zorganizowane w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na nową imprezę wystawienniczą dla branży formierskiej, na której będą prezentowane produkty i rozwiązania pochodzące z rynku europejskiego. Wybór Stuttgartu nie był przypadkowy - jest to stolica najsilniejszego regionu przemysłowego w Europie z jednym z największych skupisk rynku narzędziowego i formierskiego.

Zapraszamy do odwiedzenia targów MOULDING EXPO2019!

Dla gości z Polski oferujemy bezpłatne wejściówki na targi. Aby je otrzymać należy przesłać na nasz adres biuro@eurotargi.com, wiadomość z podaniem liczby potrzebnych biletów (dla ilu osób i na ile dni). Następnie prześlemy Państwu kody, po wpisaniu których na podaną przez nas stronę, wydrukują Państwo gotową wejściówkę.

Profil targów

Targi koncentrują się formowaniu wtryskowym (produkcja narzędzi do form, form wtryskowych) oraz na obróbce plastycznej takich materiałów jak: tworzywa sztuczne, metal, ceramika i kompozyty, jak również na modelowaniu i produkcji wzorników. Na targach prezentują się również producenci narzędzi do tworzenia odlewów ciśnieniowych i narzędzi odlewniczych, producenci centrów obróbkowych CNC wykorzystywanych do tworzenia narzędzi i form, dostawcy systemów gorącokanałowych oraz producenci podzespołów.

Podczas ostatniej edycji targów w 2017 r. (targi odbywają się co 2 lata) swoją ofertę zaprezentowało zakończyła się ogromnym sukcesem; swoją ofertę zaprezentowało 763 wystawców (25% z zagranicy), a targi odwiedziło 15 tys. specjalistów z 52 krajów. Aż 81% wystawców edycji 2017 uważa targi Moulding Expo za godne polecenia.

Podział tematyczny targów

  • Dwie hale poświęcone narzędziom, formom i modelowaniu  I  Hale 5 i 7

- produkcja form wtryskowych

- produkcja narzędzi do form

- budowa modeli i szybkie prototypowanie

- systemy gorącokanałowe

- materiały do produkcji narzędzi i form wtryskowych

- producenci kontraktowi i usługodawcy

  • Dwie hale poświęcone technologiom produkcyjnym  I  Hale 3 (hala Jaquesa Lannersa) i 7

- narzędzia i maszyny do obróbki plastycznej metali

- narzędzia mocujące

- software

- technika pomiarowa

- pozostali poddostawcy 

Targi uzupełniają liczne prezentacje, dyskusje panelowe i pokazy specjalne, stanowiące dodatkową inspirację dla Państwa. Jednocześnie z targami MOULDING EXPO odbywają się m. in. targi motoryzacyjne oraz Forum Produktów z Tworzyw Sztucznych (szczegóły w załączonej broszurce).

Aktualna lista wystawców edycji 2019 dostępna jest tutaj

Dla zainteresowanych oferujemy również zakwaterowanie w Stuttgarcie. Szczegóły pod numerem telefonu: 22 622 72 29 (współpracujące z nami biuro podróży Business Travel).

Targi skierowane są do kadry zarządczej i właścicieli firm, managerów i specjalistów działów badań i rozwoju, działów kontroli jakości i produkcji oraz przedstawicieli sektora handlowego z następujących branż: samochodowej, medycznej, lotniczej, produkcji opakowań, elektrotechnicznej, mechaniki precyzyjnej i innych.

Koszt udziału w targach

Wynajęcie powierzchni:

stoisko szeregowe                   215,00 EUR / 1 m2

stoisko narożne                       240,00 EUR / 1 m2

stoisko czołowe                       255,00 EUR / 1 m2

stoisko wyspowe                     265,00 EUR / 1 m2

Dodatkowe koszty obowiązkowe:

Pakiet medialny                       330,00 EUR

Opłata AUMA                           0,60 EUR / 1 m2

Opłata ekologiczna                   3,00 EUR / 1 m2

Mogą Państwo przyjechać z własną zabudową, bądź zamówić ją poprzez Targi Stuttgarckie w wersji podstawowej lub kompletnej (szczegółowe informacje dostępne są na stronie http://bit.ly/1T2kfbB).

Jeżeli byliby Państwo zainteresowani udziałem w targach, uprzejmie prosimy o wypełnienie i odesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (jest w załączeniu),najlepiej jako skan, na adres karas@eurotargi.com.

Szczegółowe informacje o targach dostępne są również na stronie www.messe-stuttgart.de/moulding-expo  oraz w Przedstawicielstwie Targów Hamburskich w Polsce, tel. 22 620 71 98, e-mail: karas@eurotargi.com.