Polskie Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich, Karlsruhe logo
Oficjalne Przedstawicielstwo
Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

LEARNTEC | Międzynarodowe Targi i Kongres Nowoczesnych Metod Kształcenia

23 maja - do - 25 maja

Targi LEARNTEC Logo

Targi edukacyjne w Karlsruhe

Targi LEARNTEC to najważniejsza impreza branży e-learningu, szkoleń, technik i technologii prezentacji oraz rozwoju kompetencji w Niemczech, skierowana dla sektora biznesu i nauki.

Są one idealną platformą prezentacji produktów i usług, wymiany informacji, a także dają możliwość zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami na rynku. Poruszają tematykę dotyczy różnych zagadnień związanych z mobilnym uczeniem się, learning-Nuggets grywalizacją czy wirtualną rzeczywistością. Jednocześnie oferują odwiedzającym je specjalistom i potencjalnym klientom kompleksowy obraz branży.

Targi LEARNTEC od lat jest miejscem, gdzie przedstawiciele korporacji, dużych przedsiębiorstw i mniejszych firm oraz sektora administracji i instytucji poszukują nowych rozwiązań dla swoich organizacji w dziedzinie szkoleń, podnoszenia kompetencji, obniżania kosztów i rozwoju. Jest to również wydarzenia odwiedzane przez indywidualnych trenerów, którzy poszukują aplikacji i metod ułatwiających ich codzienną pracę. Targi w połączeniu z konferencją tworzą największą tego typu platformę w Europie z tradycją sięgającą już ćwierć wieku.

Podsumowanie edycji 2019

Liczba wystawców: 341 z 15 krajów (302 w 2018 r.)
Liczba odwiedzających: ponad 11.600 z 31 krajów;

Profil odwiedzających: kadra menadżerska sektora biznesowego i edukacyjnego, kierownicy i reprezentanci działów HR i rozwoju oraz jednostek edukacyjnych, trenerzy i mentorzy, specjaliści IT, menadżerowie z działów handlowego i marketingu, przedstawiciele ośrodków edukacyjnych;

Zasięg: międzynarodowy (odwiedzający z 26 krajów) – głównie Niemcy, Francja, Szwajcaria, Luksemburg, Austria, Kraje Beneluksu, Dania, Wielka Brytania, Włochy.

Podziel się informacją!

Szczegóły

Początek:
23 maja o 09:30
Koniec:
25 maja o 15:00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.learntec.de/de/

Organizator

Karlsruher Messe und Kongress

Miejsce wydarzenia

Tereny Targowe w Karlsruhe
Messeallee 1
Rheinstetten, 76287 Germany
+ Google Map