Oficjalne Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

logo_kmk.png

 logoLMS.png                                                          logo_hamburg.png


Internorga

Międzynarodowe Targi Hotelarstwa, Gastronomii, Żywienia Zbiorowego, Piekarnictwa i Cukiernictwa | Internorga
15 – 19 marca 2019, Hamburg

Data targów:


Start: 15/03/2019 godzina 10:00;
Koniec: 19/03/2019 do godziny 18:00;
Adres:
Hamburg Messe, Messeplatz 1
Hamburg
20357
Niemcy

Targi Internorga to najstarsza (od 1921 roku) i największa w Europie oraz jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez wystawienniczych branży hotelarskiej i gastronomicznej na świecie. Dzięki dużej liczbie wystawców i zwiedzających oraz ich najwyższej fachowości (ponad 90% gości to fachowcy z branży) targi dają najlepszą okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami i innowacjami w branży oraz nawiązania dużej liczby kontaktów handlowych.

Targi Internorga stały się również barometrem branży gastronomicznej w Europie. To w czasie tej imprezy, dzięki najwyższej fachowości wystawców oraz korzystnemu marcowemu terminowi tworzą się trendy na nadchodzący sezon, pokazywane są nowatorskie produkty i techniczne innowacje. Wiele firm czeka z premierową prezentacją swoich nowości właśnie na targi INTERNORGA.

Informacje dostępne są również na stronie targów internorga.com

ZAPROSZENIE DO ODWIEDZENIA TARGÓW

Przedstawicielstwo Targów Hamburskich w Polsce zaprasza do odwiedzenia kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Hotelarstwa, Gastronomii, Żywienia Zbiorowego, Piekarstwa i Cukiernictwa INTERNORGA, która odbędzie się w dniach 15 - 19 marca 2019 roku w Hamburgu

Oferta prezentowana przez wystawców jest bardzo szeroka i obejmuje techniki kuchenne i gastronomiczne oraz wyposażenie zaplecza kuchennego (hale A2, A3 i A4), żywność i napoje (hale A1, B1, B4, B2 parter, B3 piętro), wyposażenie hoteli, restauracji, barów i innych punktów żywienia zbiorowego (hale B5 i B7), wyposażenie, maszyny i urządzenia dla piekarń i cukierni, wyposażenie punktów sprzedaży (hale B6 i B6.1), sprzęt komputerowy i oprogramowanie dla branży, systemy rejestrujące i zabezpieczające, systemy rezerwacji hotelowych (hale B2 piętro i B3 parter) oraz gastronomię na powietrzu (tereny targowe na zewnątrz hal wystawienniczych).

Targi INTERNORGA dają możliwość zdobycia informacji o nowościach w branży, poznania osiągnięć konkurencji oraz wymiany wiedzy i doświadczeń z fachowcami. Służy temu bogaty program ramowy stale towarzyszący targom, na który składają się kongresy, fora, wykłady, a także pokazy, prezentacje i liczne konkursy. W przyszłorocznym programie ramowym imprezy znajdą się m.in.: kongres FoodService Forum, Niemiecki Kongres Żywienia Zbiorowego, Forum Catering w Szkole, prezentacja poświęcona piwu wytwarzanemu w sposób rzemieślniczy Craft Beer Arena, prezentacja napojów alkoholowych wytwarzanych w sposób rzemieślniczy Craft Spirit Lounge, prezentacja firm wchodzących na rynek Newcomers’ Area, forum trendów Pink Cube, pokazy Grill & BBQ Court, wykłady, prezentacje i workshopy dla branży piekarskiej Baker’s Blue Box, zawody dla cukierników Cofectionery Art, prezentacja cukiernicza BACK Stage, konkurs innowacyjnych produktów i rozwiązań dla branży INTERNORGA Future Award, zawody dla młodych kucharzy Next Chef Award, prezentacja dekoracyjnych nakryć stołów SKYWALK Tafel, prezentacja „restauracji na kółkach” Food truck villige, Forum Związku DEHOGA oraz miejsce spotkań i nawiązywania kontaktów Cafe-Future.Live. Nowym punktem w programie ramowym w 2019 roku będzie prezentacja Bellavita Expo poświęcona włoskiej sztuce kulinarnej na najwyższym poziomie.

Targi będą otwarte dla zwiedzających w godzinach 10.00 – 18.00.

BILETY W PRZEDSPRZEDAŻY

Przedstawicielstwo prowadzi przedsprzedaż biletów wstępu na targi w promocyjnych cenach. Otrzymują Państwo fakturę z polskich złotych i nie będą Państwo musieli stać w kolejce na miejscu. 

Ceny biletów:

Bilet jednodniowy: 26 EUR (zamiast 34 EUR w kasie targów)

Bilet dwudniowy: 35 EUR (zamiast 43 EUR w kasach targów)

W zamówieniu prosimy podać dane do wystawienia faktury oraz ile biletów dla ilu osób i na ile dni Państwo potrzebują. Zamówienia prosimy kierować na adres: karas@eurotargi.com.

Zakres tematyczny

  • techniki kuchenne i gastronomiczne oraz wyposażenie zaplecza kuchennego
  • żywność i napoje, w tym napoje alkoholowe
  • wyposażenie hoteli i pokoi hotelowych, restauracji, barów, kawiarni, stołówek i punktów żywienia zbiorowego artykuły spożywcze i napoje
  • wyposażenie, maszyny i urządzenia dla piekarń i cukierni, wyposażenie punktów sprzedaży art. piekarsko-cukierniczych
  • organizacja i komunikacja - sprzęt komputerowy i oprogramowanie dla branży systemy rejestrujące i zabezpieczające, systemy rezerwacji hotelowych, wydawnictwa i prasa fachowa

STREFA ODWIEDZAJĄCEGO TARGI

Zamówienie biletów

Dojazd na targi

Plan terenów targowych