Oficjalne Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

logo_kmk.png

 logoLMS.png                                                          logo_hamburg.png


logo HansePferd

Targi Jeździectwa w Niemczech | HANSEPFERD
20-22 kwietnia 2018, Hamburg

Data targów:


Start: 20/04/2018;
Koniec: 22/04/2018;
Adres:
Hamburg Messe, Messeplatz 1
Hamburg
20357
Niemcy
Targi jeździeckie HANSEPFERD należą do jednych z najważniejszych w Niemczech i w Europie imprez targowych poświęconych koniom, jeździectwu i sportom konnym. W poprzedniej edycji targów wzięło udział 450 wystawców z 15 krajów. Na targach zaprezentowano także ponad 300 koni i kucyków 37 ras. Targi odwiedziło ponad 53.000 zwiedzających, wśród których aż 89% czynnie uprawia jazdę konną, a 72% z nich posiada również własne konie.

Informacje dostępne są również na stronie targów hansepferd.de

Mieszkańcy Hamburga, nazywanego także „Miastem Koni” ze względu na najwyższą w Niemczech liczbę osób uprawiających jeździectwo i sporty konne, tworzą najważniejszą grupą docelową dla wystawców. Wśród zwiedzających znajdują się również miłośnicy koni z całych północnych i środkowych Niemiec, a nawet krajów skandynawskich. Większość zwiedzających odwiedza targi, aby dokonać zakupów, gdyż organizatorzy zapewniają wystawcom nie tylko możliwość zaprezentowania swojej oferty szerokiej publiczności, ale przede wszystkim możliwość sprzedaży prezentowanych przez nich produktów już podczas trwania targów, w ostatniej edycji wolumen obrotu towarów był równy 4,7 mln euro!

ZAKRES TEMATYCZNY TARGÓW JEŹDZIECTWA HANSEPFERD

Na targach poruszane są wszelkie kwestie związane ze sportami konnymi i jazdą rekreacyjną. HansePferd są doskonałą okazją by sprzedawać swoje produkty lub dokonać zakupów. Można tu spotkać sprzęt do ujeżdzania, skoków, jazdy western i reiningu, gry w polo, wyścigów, konnych rajdów długodystansowych, woltyżerki, czy też powożenia. Oprócz tego na targach prezentowane są konie, kłusaki i inne wierzchowce. Poniżej znajduję się ogólny zakres tematyczny:

➢ hodowla koni i kucyków;
➢ akcesoria jeździeckie;
➢ odzież jeździecka;
➢ przyczepy, transport koni;
➢ budowa i wyposażenie stajni;
➢ karmy i odżywki dla koni;
➢ sprzęt do ochrony i pielęgnacji koni;
➢ powozy i bryczki;
➢ turystyka konna;
➢ hipoterapia;
➢ produkty weterynaryjne;
➢sprzęt do rozgrywania konkursów konnych

KOSZTY UDZIAŁU W TARGACH

Koszt netto wynajęcia powierzchni na targach jest równy (cena za 1 m2):
- stoisko z jedną stroną otwartą - 75 €
- stoisko z dwiema stronami otwartymi - 79 €
- stoisko z trzema stronami otwartymi 83 €
- stoisko z czterema stronami otwartymi – 85 €
Wpis do katalogu - 95 €
Opłata AUMA - 0,60 € za 1 m2
Minimalna wielkość stoiska – 9 m2

Targi Hamburskie przygotowały dla Państwa specjalną ofertę wynajmu powierzchni wystawienniczej wraz z zabudową (All Inclusive Package). Koszt kompletnego pakietu obejmującego m.in. wynajęcie powierzchni, zabudowę i wyposażenie stosika, podłączenie prądu, oświetlenie stosika, wpis do katalogu, wejściówki dla wystawców czy kartę parkingową wynosi tylko 171 €/m² netto.

Zapraszamy do zapoznania się z bliższymi informacjami na temat targów, które znajdują się po lewej stronie (do pobrania) lub/i kontakt z naszym biurem pod nr telefonu 22 620 71 98.

DOJAZD NA TARGI

I PRZYDATNE INFORMACJE

Zamówienie biletów

Dojazd na targi

Plan terenów targowych

Targi Jeździectwa

Targi Jeździectwa w Hamburgu