Oficjalne Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

logo_kmk.png

 logoLMS.png                                                          logo_hamburg.png

logo HansePferd

Targi Jeździeckie w Niemczech | HANSEPFERD
24-26 kwietnia 2020, Hamburg

W imieniu Targów Hamburskich chcielibyśmy zaprosić Państwo do wzięcia udziału jako wystawca w kolejnej edycji Międzynarodowych Targów dla Miłośników Jeździectwa – HANSEPFERD HAMBURG, które odbędą się w terminie 24- 26.04.2020 r. w Hamburgu.

Targi koni 2020

Targi HANSEPFERD należą do jednych z najważniejszych w Europie imprez targowych poświęconych branży jeździeckiej. W poprzedniej edycji targów w 2018 r. (targi odbywają się w cyklu dwuletnim) wzięło udział 470 wystawców z 12 krajów. Na targach zaprezentowano także ponad 300 koni i kucyków 40 ras. Targi odwiedziło ponad 50.000 zwiedzających, wśród których aż 90% czynnie uprawia jeździectwo, a 71% z nich posiada również własne konie.

Targi konne i jeździeckie Hamburg

Mieszkańcy Hamburga, nazywanego „Światowym Miastem Koni” ze względu na najwyższą w całych Niemczech liczbę uprawiających jeździectwo, tworzą najważniejszą grupą docelową dla wystawców. Wśród zwiedzających znajdują się również miłośnicy koni z całych północnych i środkowych Niemiec, a nawet krajów skandynawskich. Większość zwiedzających odwiedza targi, aby dokonać zakupów, gdyż organizatorzy zapewniają wystawcom nie tylko możliwość zaprezentowania swojej oferty szerokiej publiczności, ale przede wszystkim możliwość sprzedaży prezentowanych przez nich produktów już podczas trwania targów. 77% odwiedzających w 2018 dokonało zakupów na targach, a 94% odwiedzających poleca targi innym osobom.

Zakres tematyczny targów obejmuje: hodowla koni i kucyków, akcesoria jeździeckie, odzież jeździecka, przyczepy, transport koni, budowa i wyposażenie stajni, karmy i odżywki dla koni, sprzęt do ochrony i pielęgnacji koni, powozy i bryczki, turystyka konna, hipoterapia, produkty weterynaryjne, sprzęt do rozgrywania konkursów konnych.

DOJAZD NA TARGI

I PRZYDATNE INFORMACJE

Dojazd na targi

Plan terenów targowych

Skontaktuj się telefonicznie

+48 22 620 71 98
+48 22 620 72 98

Skontaktuj się emailowo

biuro@eurotargi.com

Targi Jeździectwa

Targi Jeździectwa w Hamburgu