Polskie Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich, Karlsruhe logo

Oficjalne Przedstawicielstwo
Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

Targi w Niemczech loga
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
Anulowano
W związku z przeniesieniem od 2024 roku targów Hydrogen Technology Expo Europe do Hamburga, H2EXPO & CONFERENCE nie odbędzie się. Tematy dotychczas poruszane podczas H2EXPO & CONFERENCE zostaną zintegrowane z Hydrogen Technology Expo Europe. Więcej informacji poniżej.

H2EXPO & CONFERENCE | Światowe Targi i Konferencja poświęcone Rozwiązaniom Wodorowym

28 czerwca, 2023 - do - 29 czerwca, 2023

Targi i konferencja H2expo logo

Targi zostały odwołane w związku z połączeniem z wiodącą imprezą branżową Hydrogen Technology Expo Europe, która będzie się odbywać od 2024 co roku w Hamburgu.

Targi Hydrogen Technology Expo Europe odbędą się w dniach 22-24 października 2024 r.

Więcej w informacji prasowej >>

Zapraszamy Państwa do udziału w kolejnej edycji H2EXPO & CONFERENCE, międzynarodowego forum i targów poświęconych produkcji, dystrybucji i wykorzystania zielonego wodoru. 

Globalna konferencja i targi zielonego wodoru

Temat zielonego wodoru jest na ustach wszystkich. Wiąże się z nim mnogość jego możliwych zastosowań w przemyśle, gospodarce energetycznej oraz nowych modelach biznesowych. Ale wiele pytań wciąż pozostaje bez odpowiedzi: jak przejść od szarego do zielonego wodoru? Jak będą wyglądały przepisy w przyszłości? jaką rolę odgrywa wodór w transformacji energetycznej? Targi i konferencja H2EXPO & CONFERENCE w Hamburgu dostarczają odpowiedzi na te pytania.

To innowacyjne wydarzenie branżowe łączy w sobie formułę konferencji i targów. Podczas konferencji czołowi decydenci ze świata biznesu i polityki zaprezentują i wymienią poglądy na temat najnowszych trendów i przyszłości międzynarodowej gospodarki wodorowej.

Znamienici prelegenci ze świata polityki, nauki i biznesu wypowiedzą się na tematy związane z regulacjami, technologiami i przyszłością zielonego wodoru, a nowatorzy zaprezentują swoje projekty i nakreślą drogi do dekarbonizacji.

Podczas towarzyszących konferencji targów, dostawcy technologii wodorowych z całego świata zaprezentują swoje produkty, rozwiązania i innowacje. Organizatorzy przygotowali również wydarzenia networkingowe, dzięki którym będzie można nawiązać cenne kontakty branżowe z całego świata.

H2 EXPO & CONFERENCE - Networking event of the international hydrogen economy

Zakres tematyczny targów:

  • produkcja
  • przechowywanie
  • dystrybucja / infrastruktura
  • zastosowanie
  • podwykonawstwo / komponenty
  • usługi (konsulting, obsługa, zarządzanie danymi)
  • badania i rozwój
  • finansowanie / regulacje

Światowe wydarzenie dla przemysłu wodorowego

Targi H2EXPO & CONFERENCE gości tematy związane z regulacjami, technologiami i przyszłością zielonego wodoru. Firmy prezentują swoje nowatorskie projekty i produktu prowadzące do czystej energii i dekarbonizacji. Całości towarzyszy szereg imprez networkingowych.

Koszty stoiska na targach

Napisz do nas. Udzielimy niezbędnych informacji o udziale w targach.

Zapytaj o warunki udziału

Masz pytania? Chętnie odpowiemy. Oferujemy bezpłatną pomoc w załatwianiu spraw związanych z organizacją stoisk wystawienniczych.

Napisz do nas przez formularz

Kontakt
Zgoda na przetwarzanie danych
Podziel się informacją!

Szczegóły

Początek:
28 czerwca, 2023 o 10:00
Koniec:
29 czerwca, 2023 o 18:00
Kategorie Wydarzenie:
, , , ,
Witryna internetowa:
https://www.h2expo.de/

Organizator

Hamburg Messe und Congress

Miejsce wydarzenia

Tereny Targowe w Hamburgu
Messeplatz 1
Hamburg, 20357 Germany
+ Google Map