Oficjalne Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

logo_kmk.png

 logoLMS.png                                                          logo_hamburg.png

PODRÓŻ DO STUTTGARTU

Połączenia lotnicze

Lotnisko w Stuttgarcie znajduje się 200 metrów od terenów targowych i jest 6-tym co do ilości obsługiwanych pasażerów w Niemczech.

Podróż samolotem na targi w Stuttgarcie jest niezwykle wygodna z racji bezpośredniej lokalizacji lotniska w sąsiedztwie terenów targowych.

Strona portu lotniczego w Stuttgarcie

Połączenia Kolejowe

Stuttgart jest połączony bezpośrednio z 13 europejskimi stolicami. Dworzec główny w  Stuttgarcie jest zlokalizowany w centrum miasta, blisko 13 km od portu lotniczego i terenów targowych. Mogą Państwo skorzystać z poniższych wyszukiwarek połączeń:

DB Bahn

Targi w Stuttgarcie w kooperacji z Deutsche Bahn oferują zniżki dla osób podróżujących koleją:

Oferta specjalna

Podróż samochodem

Jadąc samochodem najlepiej zwracać uwagę na znaki "Messe" lub "Flughafen"na autostradzie. Jadąc ze strony Stuttgart należy wybrać zjazd Stuttgart/Degerloch. Należy pamiętać, że Stuttgart jest objęty zieloną strefą i by wjechać do centrum należy wykupić plakietki "Umweltzone", jakkolwiek Targi Stuttagrckie są zlokalizowane na obrzeżach miasta i nie są one wymagane, jeśli nie będą Państwo wjeżdżać do miasta. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce "zielone strefy" w zakładce "warto wiedzieć" w menu naszej strony.

Flughafenstraße/Flughafen
70629 Stuttgart

70629 Leinfelden-Echterdingen (starsze systemy)

Koordynaty GPS:
N 48°, 41', 45''
E 09°, 11', 24''