Oficjalne Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

logo_kmk.png

 logoLMS.png                                                          logo_hamburg.png

KATALOG TARGOWY TARGÓW KARLSRUHE

Na każdych targach organizowanych w Kalrsruhe dostępne są katalogi ze spisem wystawców i programem targów. Wystawcy mają zapewniony wpis do katalogu drukowanego i internetowego, który jest wliczony w opłatę rejestracyjną. Jest to wpis podstawowy obejmujący nazwę firmy, dane kontaktowe i główną branże, w której funkcjonuje. Każdy wystawca może zamówić dodatkowe opcje wyróżnienia i dodania do spisu grup produktowych. Są to opcje płatne. Przed targami wystawcy otrzymują wiadomość e-mailową z prośbą o uzupełnienie danych do katalogu. Jeśli mają Państwo wątpliwości dotyczące wpisu, prosimy o kontakt z naszym biurem.

W przypadku zgłoszenia tuż przed targami, opcja wpisu do katalogu drukowanego może być już niedostępna. Katalogi są drukowane z odpowiednim wyprzedzeniem. Firma, która wystawia się na targach w Karlsruhe zawsze jednak jest ujęta w katalogu internetowym.

UWAGA!

Targi Karlsruhe przestrzegają przed firmą “Commercial Online Manuals S de RL de CV” z siedzibą w Meksyku, która oferuję wpisy do katalogu targowego Expo Guide. Ich oferta nosi znamiona scamu i obciąża firmy, które podpisały z nią umowę, na kwotę 1181 € rocznie na okres 3 lat. Nie jest to firma powiązana z Targami Karlsruhe i jej oferta nie dotyczy w żadnym wypadku imprez branżowych organizowanych na terenie Karlsruhe i w Niemczech.

Oficjalne stanowisko i zalecenia Niemieckiego Związku Targowego AUMA w sprawie Expo Guide.