Oficjalne Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

logo_kmk.png

 logoLMS.png                                                          logo_hamburg.png

KATALOG TARGOWY TARGÓW HAMBURSKICH

Na każdych targach organizowanych w Hamburgu dostępne są katalogi ze spisem wystawców i programem targów. Wystawcy mają zapewniony wpis do katalogu drukowanego i internetowego, który jest wliczony w opłatę rejestracyjną. Jest to wpis podstawowy obejmujący nazwę firmy, dane kontaktowe i główną branże, w której funkcjonuje. Każdy wystawca może zamówić dodatkowe opcje wyróżnienia i dodania do spisu grup produktowych. Są to opcje płatne. Przed targami wystawcy otrzymują wiadomość e-mailową z prośbą o uzupełnienie danych do katalogu. Jeśli mają Państwo wątpliwości dotyczące wpisu, prosimy o kontakt z naszym biurem.

W przypadku zgłoszenia tuż przed targami, opcja wpisu do katalogu drukowanego może być już niedostępna. Katalogi są drukowane z odpowiednim wyprzedzeniem. Firma, która wystawia się na targach w Hamburgu zawsze jednak jest ujęta w katalogu internetowym.

UWAGA!

Targi Hamburskie przestrzegają przed firmą “Commercial Online Manuals S de RL de CV” z siedzibą w Meksyku, która oferuję wpisy do katalogu targowego Expo Guide. Ich oferta nosi znamiona scamu i obciąża firmy, które podpisały z nią umowę, na kwotę 1181 € rocznie na okres 3 lat. Nie jest to firma powiązana z Targami Hamburskimi i jej oferta nie dotyczy w żadnym wypadku imprez branżowych organizowanych na terenie Hamburga i w Niemczech. Jedynym autoryzowanym partnerem Hamburg Messe und Congrees, w zakresie katalogów, jest obecnie firma Sutter Fair Business.