Oficjalne Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

logo_kmk.png

 logoLMS.png                                                          logo_hamburg.png


Internorga

Międzynarodowe Targi Hotelarstwa, Gastronomii, Żywienia Zbiorowego, Piekarnictwa i Cukiernictwa | Internorga
9 – 13 marca 2018, Hamburg

Data targów:


Start: 09/03/2018 godzina 10:00;
Koniec: 13/03/2018 do godziny 18:00;
Adres:
Hamburg Messe, Messeplatz 1
Hamburg
20357
Niemcy

Targi Internorga to najstarsza (od 1921 roku) i największa w Europie oraz jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez wystawienniczych branży hotelarskiej i gastronomicznej na świecie. Dzięki dużej liczbie wystawców i zwiedzających oraz ich najwyższej fachowości (ponad 90% gości to fachowcy z branży) targi dają najlepszą okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami i innowacjami w branży oraz nawiązania dużej liczby kontaktów handlowych.

Targi Internorga stały się również barometrem branży gastronomicznej w Europie. To w czasie tej imprezy, dzięki najwyższej fachowości wystawców oraz korzystnemu marcowemu terminowi tworzą się trendy na nadchodzący sezon, pokazywane są nowatorskie produkty i techniczne innowacje. Wiele firm czeka z premierową prezentacją swoich nowości właśnie na targi INTERNORGA.

Informacje dostępne są również na stronie targów internorga.com

Przedstawicielstwo Targów Hamburskich w Polsce zaprasza do prezencji oferty Państwa Firmy podczas 91. edycji Międzynarodowych Targów Hotelarstwa, Gastronomii, Żywienia Zbiorowego, Piekarstwa i Cukiernictwa INTERNORGA, która odbędzie się w dniach 9 -13 marca 2018 roku w Hamburgu

Termin zgłoszeń do przyszłorocznej edycji upływa 30 czerwca 2017 roku.

Poprzednia edycja

Tegoroczna edycja targów zakończyła się dużym sukcesem. Swoją ofertę na 100.000 m2 zaprezentowało ponad  1.300 wystawców z 25 krajów (w tym 10 firm z Polski). W charakterze gości na targi przybyło około 96.000 zwiedzających z całego świata. Z udziału w tegorocznej edycji targów byli zadowoleni zarówno wystawcy – ci chwalili szczególnie najwyższą fachowość zwiedzających (85% odwiedzających stanowiły osoby zaangażowane w procesy decyzyjne w firmie), jak i zwiedzający zadowoleni z bogatej oferty pełnej innowacyjnych rozwiązań prezentowanej przez wystawców.

Zakres tematyczny

  • techniki kuchenne i gastronomiczne oraz wyposażenie zaplecza kuchennego
  • żywność i napoje, w tym napoje alkoholowe
  • wyposażenie hoteli i pokoi hotelowych, restauracji, barów, kawiarni, stołówek i punktów żywienia zbiorowego artykuły spożywcze i napoje
  • wyposażenie, maszyny i urządzenia dla piekarń i cukierni, wyposażenie punktów sprzedaży art. piekarsko-cukierniczych
  • organizacja i komunikacja - sprzęt komputerowy i oprogramowanie dla branży systemy rejestrujące i zabezpieczające, systemy rezerwacji hotelowych, wydawnictwa i prasa fachowa

Program ramowy targów

Targi INTERNORGA są nie tylko doskonałą okazją do zaprezentowania własnej oferty dużej liczbie potencjalnych klientów i nawiązania nowych kontaktów handlowych, ale dają również możliwość zdobycia informacji o nowościach w branży i poznania osiągnięć konkurencji. Służy temu bogaty program ramowy stale towarzyszący targom, na który składają się kongresy, fora, wykłady, a także pokazy, prezentacje i liczne konkursy.

Cennik udziału

Ceny netto wynajęcia powierzchni wystawienniczej (bez zabudowy) wynoszą:

- stoisko z 1 stroną otwartą             – 181 EUR za 1 m2

- stoisko z 2 stronami otwartymi      – 194 EUR za 1 m2

- stoisko z 3 stronami otwartymi      – 199 EUR za 1 m2

- stoisko z 4 stronami otwartymi      – 204 EUR za 1 m2

- stoisko na terenie otwartym          – 108 EUR za 1 m2

Opłata na rzecz AUMA – 0,60 EUR za 1 m2 powierzchni

Opłata medialna za wpis do katalogu i rejestru wystawców – 195 EUR

Cena stoiska w pakiecie kompletnym (powierzchnia, zabudowa, podłączenie prądu) – 298 EUR za 1 m2

Aby wziąć udział w targach należy odesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy na nasz adres mailowy. Przesłanie zgłoszenia oznacza akceptację szczegółowych i ogólnych warunków udziału w targach.

STREFA ODWIEDZAJĄCEGO TARGI

Zamówienie biletów

Dojazd na targi

Plan terenów targowych