Oficjalne Przedstawicielstwo Targów Hamburskich, Stuttgarckich i Karlsruhe w Polsce

logo_kmk.png

 logoLMS.png                                                          logo_hamburg.png


logo AMB

Międzynarodowe Targi Obróbki Metali | AMB
18 - 22 września 2018, STUTTGART

Data targów:


Start: 18/09/2018 godzina 09:00;
Koniec: 22/09/2018 do godziny 16:00;
Adres:
Messe Stuttgart
Flughafenstraße/Flughafen/Leinfelden-Echterdingen
70629 Stuttgart
Niemcy
Targi AMB to jedna z największych i najważniejszych imprez wystawienniczych branży obróbki metali na świecie. W poprzedniej edycji targów w 2014 r. wzięło udział 1.357 wystawców z 28 krajów (w tym 3 firmy z Polski) i ponad 90.000 zwiedzających (aż z nich 98% to branżyści)

Informacje dostępne są również na stronie targów: www.messe-stuttgart.de/amb

Serdecznie zapraszamy do udziału jako wystawca w kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Obróbki Metali AMB, które odbędą się w dniach 13 - 17 września 2016 roku na nowych terenach targowych w Stuttgarcie o powierzchni 109.800 m2 znajdujących się tuż przy lotnisku i autostradzie A8.

Targi AMB dysponują dużym potencjałem zwiedzających już z racji swojego usytuowania. W promieniu 100km od Stuttgartu występuje największa koncentracja przemysłu w Europie, w promieniu 200km od Stuttgartu skupione jest 40% europejskiego przemysłu obróbki metalu. W Badenii-Wirttembergii (której stolicą jest Stuttgart) zlokalizowanych jest także 45% niemieckich zakładów branż maszynowo-narzędziowych, które generują 52% całkowitej produkcji Niemiec. To tu swoje siedziby ma wiele znanych firm wykorzystujących obróbkę metalu w swojej produkcji, m.in. DaimlerChrysler, Porsche, Bosch, Trumpf, Festo, HP invest, IBM, Stihl, SAP, ABB i inne. To właśnie właściciele, prezesi, dyrektorzy, kierownicy i pracownicy wykwalifikowani tych zakładów oraz wielu innych przedsiębiorstw z branż przemysłu samochodowego, budowy maszyn, elektrotechnicznego, mechaniki precyzyjnej i optyki, produkcji narzędzi i form, lotnictwa, kosmonautyki, przemysłu okrętowego itd. tworzą tak dużą liczbę zwiedzających targi AMB. Na targi przybywa również wielu fachowców z zagranicy, m.in. z Austrii, Szwajcarii, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoch, Hiszpanii i Europy Wschodniej, ale również z Indii, Tajwanu, Japonii, Rosji i Chin.

Zakres tematyczny

- maszyny do obróbki skrawaniem,

- maszyny do obróbki ubytkowej i inne obrabiarki,

- narzędzia precyzyjne

- techniki pomiarowe i badanie jakości,

- techniki utrzymania ruchu i montażu,

- oprogramowanie, systemy komputerowe i urządzenia peryferyjne,

- komponenty, elementy konstrukcji, podzespoły,

- usługi, organizacje i prasa fachow

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w targach prosimy o wypełnienie i odesłanie do nas formularza zgłoszeniowego.